• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Zen and the Art of CRS Breeding

Pont akartam írni,hogy elég ramatyul(Bocs;))néznek ki a Bucek.

Hát igen, nem volt vészes, de bénán néztek ki, ezért is tettem át őket a garnélákhoz. Viszont erre a gyors sikerre nem számítottam. Az is vicces a fényképeken, hogy amíg volt alga, addig fürtökben lógtak a garnélák a növényeken, másnap viszont már különösebben nem érdekelte őket. Fogok még így pakolgatni ide-oda, vagányabb és barátságosabb módszer, mint például citromsavban áztatni a növényeket. De gondolom, hogy itt azért az arányok is számítottak, sok garnéla volt kevés algás növényre. Összességében örülök ennek a tapasztalatnak, lehet próbálkozok majd több fénnyel is a garnélák fölött, ahogy a garnélák száma növekszik. Lehet hogy sosem a fény túl sok, csak a CRS kevés. :D
 
Remélem nem értetted fele?A ramaty szó kicsit erős volt!Minden esetre tanulságos volt a CRS-ek viselkedése!
 
Az akvárium befejezte a pályafutását, ezzel a napló is befejeződik. Összegzésként elmondhatom, hogy jó kis cucc volt, komolyan elindított a "lejtőn". :D
A következményeket és folytatást erre találjátok -> A Kaptár



DSC_0116.jpg

Ha valaki kedvet kapna a szelektálás varázsának kipróbálásához, akkor a képen látható összeállításra meg tud alkudni. A szekrény elég gagyi, meg úgy az egész nem valami highend, de nem is kérnék sokat érte.
 
Most olvastam végig a naplódat az elejétől a végéig. A kaptárt már követni fogom "valós időben" ezek után. Nagyon tetszik amit csinálsz. Ahogy csinálod. :)
 
  • Like
Reactions: TZ
Back
Oldal tetejére