• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Köszi a tippet (y), még a Rábán gondolkodom, csak még nem tudom pontosan melyik szakaszán érdemes keresni.

Szabó Gábor,
Azért az Ikervári és Nicki szakaszon szét lehet nézni! Azt , hogy habzott a Rába...? Hmmm. szerintem nincs olyan folyónk már ami ne lenne szennyezett! Viszont az áztatás hetekig, hogy lesüllyedjen, vagy hogy előtte sütőbe teszed mind, mind csökkenti a káros anyagokat benne! De szerinted a vasfa és Red Moor-oknál nem ugyan ez a helyzet? Olyan helyekről származnak, melyeket tömegivel szedik olyan szegény emberek, akiknek nem elsődleges a környezetvédelem! Azért ennyire ne legyünk már naivak!:)
 
Sziasztok! Nem tudna valaki megdobni egy kis Seachem Prime-mal vagy EasyLife FFM-mel? Esetleg nem megy valaki a GA-ba mostanság?
 
Sziasztok!
Tudom ez nem az Adok-veszek topic de gondoltam mivel Zalai vagyok így Ti jobban célközösség vagytok :)
Szóval felszámolás miatt eladóvá vált pár dolog:
Twinstar mini (első kiadás): 20.000 HUF
Eheim Skim 350 360: 3500 HUF
GW Lily pipe 12/16: 8000 HUF
Odyssea quad 4x24W T5: 20.000 HUF
JBL ProFlora Atomizer 12/16 : 6000 HUF
Hydor ETH 300W 16/22 Külső fűtő: 10.000 HUF
ADA stílusú bútor 60x35 alapterület: 20.000 HUF
GW Reduktor, mágnesszelep, tűszelep, 2db visszafolyásgátló, buborékszámláló, cső: 20.000 HUF
RO készülék 190L/nap: 10.000 HUF
Inkább Privátban érdeklődjetek!
Köszönöm!
 
1-2 héten belül átépítek egy akváriumot, ehhez rendelnem kell pár növényt GA-ból. Akar valaki csatlakozni, esetleg megy valaki GA fele? :)
 
Hétvégén szeretnék átrendezni akváriumot és az anubiasok algátlanításához kellene kb fél dl. Carbo. Van esetleg valakinek gy pici? Ha nincs, akkor hypot kapnak vagy ADA Supergét :)
 
Sziasztok.
Tudnátok nekem segíteni? Zalaegerszeg környékén keresne az egyik ismerősöm üvegharcsákat. Nincs esetleg tudomásotok valakiről aki árul?
 
Sziasztok! Ha minden jól megy, januártól Zala megyében fogok dolgozni, így tudunk csereberélni. Amim szokott lenni nyírásból: Tripartita, Amazonasi békatutaj, moha, microsorum pt. Illetve szépen szaporodnak a piros tányércsigák, Sakura garnélák, így reményeim szerint tavaszra az is lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Szia Pepe!

Nem tudom aktuális e még a Carbo, de van.

Andrea! Zalában merrefelé? Sakura érdekelne esetleg.
 
Sziasztok! Mai nyírásból elvihető Gércéről: Tripartita, Bacopa, Ludwigia Palustris, Nymphoides Taiwan. Szerdán megyek Zalába délelőtt, ha addig megmaradnak...

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Sziasztok! Ha minden jól megy, januártól Zala megyében fogok dolgozni, így tudunk csereberélni. Amim szokott lenni nyírásból: Tripartita, Amazonasi békatutaj, moha, microsorum pt. Illetve szépen szaporodnak a piros tányércsigák, Sakura garnélák, így reményeim szerint tavaszra az is lesz.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Szia!
Amano garnéláid nincsenek esetleg? :)
 
Sziasztok!
Ismét vágás előtt áll két Anubias barteri var. nana növényem.
Összesen 3 db, egyenként kb. 5-6 leveles, gyakorlatilag algamentes tövet választok le, amelyek 1000 Ft-ért elvihetők Zalaegerszegről.
32556581855_07c614b7cc_o.jpg
31712458264_be0e028b0a_o.jpg
 
Sziasztok! Gércén eladóak a képen látható növények. 800ft/fajta. Hétköznap átvehető a Gérce-Vasvár-Körmend-Zalalövő vonalon is.
3489a1cfb558d95debe81198db98de58.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére