• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Van egy 250 ml-es bontatlan EasyLife Profitom, 1200 Ft-ért adnám. Átvehető Egerszegen, egyeztetés privát üzenetben.
 
Hello mindenki!
Lenne egy olyan kérdésem tud-e valaki zalaegerszegen jó 2kg-os palackot. Vagy esetleg töltést.
 
Hello mindenki!
Lenne egy olyan kérdésem tud-e valaki zalaegerszegen jó 2kg-os palackot. Vagy esetleg töltést.
Szia!
Nem zegi vagyok, de korábban körbetelefonáltam pár helyet a környéken és ha jól emlékszem az Antipiro Kft. foglalkozik töltéssel. Az árra sajnos nem emlékszem. Valamint két hónapja amikor 2kg-os palackot rendeltem Pestről, akkor az eladó azt mondta, hogy töltést is vállalnak természetesen. Ennek egy hátránya van, mégpedig, hogy ez esetben oda-vissza fizetni kell a postát(cirka 2500 pénz csak oda)...
 
Sziasztok!
Tudtok a régióban természetes "kőlelőhelyet"? Kövekre lenne szükségem az új scape-hez. Valami vulkanikus eredetűre gondoltam, de az szerintem csak a Balaton-felvidéken van.
 
A Badacsonyra én is gondoltam. Megpróbálom rávenni az asszonyt egy késő őszi túrára :)
Még a Zalahalápi kőfejtőre gondoltam, csak nem tudom, hogy nem védett terület-e és hogyan lehet megközelíteni. A Monoszló melletti Hegyestű például őrzött terület.
 
Sziasztok!
Én is jelentkeznék Zeg mellől Gellénházáról.
Nem kimondottan növényes akival, de egyre több a zöldség, ezért jöttem tanulni.
 
Sziasztok! Én is új vagyok, Kanizsáról. 12 éve van akváriumom, mostanában fogott meg a nature vonal.
 
Szia Pepe!

Rendben, szólj ha rendelsz. Még nem írhatok privát üzenetet, de jelentkezem.

Te vásárolsz valahol Kanizsán? Ha igen, hol?
 
Szia Pepe!

Rendben, szólj ha rendelsz. Még nem írhatok privát üzenetet, de jelentkezem.

Te vásárolsz valahol Kanizsán? Ha igen, hol?
Általában Lidl és Interpar ;) Normális akvarisztikát ne is keress. Most rendelnél BF keretében GA-ból?
 
Igen, egy szép új Tetra szűrő érkezik meg szűrőanyagok. Eddig belső szűrőt használtam, az eddigi aksiban elég volt, de valami komolyabbat szeretnék növény vonalon.
 
Igen, egy szép új Tetra szűrő érkezik meg szűrőanyagok. Eddig belső szűrőt használtam, az eddigi aksiban elég volt, de valami komolyabbat szeretnék növény vonalon.
Ezt ma meg is rendelted? Ha még nem, hozzádobnál nekem 2kg LaPlata homokot? :) Csak a homokot nem éri meg megrendelni, de ha Neked úgyis lesz 15eFt felett rendelésed, akkor becsatlakoznék.
 
Már Éjszaka! De ha gondolod telefonálj oda, hogy tegyék hozzá.

dr. Lekszikov Gábor csomagjához, aztán összefutunk, odaadom.
 
Back
Oldal tetejére