• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Zala megyei Akvakertészek gyűjtőhelye :)

Köszi! Én Egerszeg belvárosának nyugati részen lakok, a lista alapján a nyugatabbra lágy víz van. Ez akvarizálás szempontjából nem lenne rossz, de azért meg fogom mérni valamikor.
Neptun teszttel egyszerű és nem is drága a teszt. De amúgy ha nem nagyon vízköves az akid széle, mikor elpárolog a víz kicsit, akkor nem túl kemény :) persze ez nem egzakt mérés.
 
Hali, nem tudjátok, hogy a környéken hol tudok venni új bazalt vagy gránit kockakövet? Végighívtam már pár tüzépet, kőkereskedést, legközelebbi címem sümegi. 20-30 db 15*15*15-s kellene, vagy esetleg 10*10*10-es. Ötlet?
 
Sziasztok! Megy valaki GA-fele mostanában? A kiárusításkor szerzett difit szeretném megkapni, de lehet, hogy rendelnem kell postával. Amúgy ha valakinek kell valami GA-ból, akkor szóljon holnap délig, és akkor megrendelem egyben.
 
Van esetleg valakinek kölcsönbe nagyobb teljesítményű belső vagy külső szűrője, ami garantáltan nem folyik? SOS kellene holnap, akváriumépítés miatt kell a régibe, kb 1 hónapig. Köszi.
 
Van esetleg valakinek kölcsönbe nagyobb teljesítményű belső vagy külső szűrője, ami garantáltan nem folyik? SOS kellene holnap, akváriumépítés miatt kell a régibe, kb 1 hónapig. Köszi.
Esetleg GA-ba nem megy holnap valaki? Ott van adapter.
 
Sziasztok!
Csatlakoznék a csoporthoz, ha megengeditek.
Zalaegerszegen élek, 1 év kihagyás után ismét indítottam akváriumot. Ugyan ez még csak egy 25 l-es garnélás nano, de magamat ismerve lesz ez még nagyobb is.
 
Back
Oldal tetejére