• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

World of Galaxies

Legutóbb mikor átalakítottam az akit a következőképpen csináltam!
Szombaton az összes növényt kivettem és hagytam tisztulni!
Egy pár dekort hagytam benne,hogy a halak tudjanak elbújni!(vasfa,kő)
Vasárnap víz fele leszív és halászat következett!
Majd tereprendezés,ültetés és visszatelepítés vízcserével egybekötve!
Reggel 7-kor kezdtem és este végeztem!(220l)
Nem volt egyszerű de megérte!
Kitartást kívánok!Jó lesz hidd el!(y)
 
Én is csak azt tudom mondani, hogy előző este vedd ki a növényeket. Ha már csak a talajt szeded ki, akkor is sasolj mert lehetnek még kis garnélák benne;)
 
Szétszedtem :(
Valamelyik admint megkérném, hogy tegye át a naplót a Befejezett akváriumokhoz.
Köszi :)
 
Hát feladtam....a nevezést :D
Nem számítok semmi komolyra, kizárólag tanulás és okulás céljából dobtam be a versenyre.
Bármilyen helyezésnek örülni fogok :)
 
Szia Szilvi!

Nagyon tetszik ez a naplód, sokat olvasgatom. Nem tudom, hogy esetleg az 1-7 hétről szóló beszámolódhoz tartozó képek (amiket a Dropbox-ba tettél fel) esetleg megvannak-e még. Nagyon kíváncsi lennék rájuk.

Üdv:

Gábor
 
hszilvia ! ne haragudj, hogy itt írok, csak a privát még nem megy... : )
olvastam/figyelemmel követtem a garnélaforumon az első garnis nanod, érdekelne, hogy mi van velük, átkerültek-e nagyobb helyre, megállás nélkül szaparodnak, ilyenek : )
a válasznak örülnék itt is, de ha nem igazán idevaló akkor örülnék egy emailnek, köszönöm

regularsexissoboring@gmail.com
 
hszilvia ! ne haragudj, hogy itt írok, csak a privát még nem megy... : )
olvastam/figyelemmel követtem a garnélaforumon az első garnis nanod, érdekelne, hogy mi van velük, átkerültek-e nagyobb helyre, megállás nélkül szaparodnak, ilyenek : )
a válasznak örülnék itt is, de ha nem igazán idevaló akkor örülnék egy emailnek, köszönöm

regularsexissoboring@gmail.com

Szia :)
semmi gond, örülök, hogy érdekel a nano:) A garnélás fórumon már nem folytatom, mert egyszerűbb ha csak egy honlapot kell nézegetnem, így annak is itt van a naplója. Az eredeti elrendezést már szétszedtem, az utána levő igazából be se indult, mert ellepett az algahad, de a harmadik - meglehetősen egyszerű - már kitart egy ideje :)
Itt el tudod olvasni hogyan alakult :) Garninano | Magyar Akvakertész Fórum
 
Back
Oldal tetejére