• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

World of Galaxies

Még nem tudom, mert az újban crs és cbs garnikat szeretnék tartani és bármennyire is picik és békések a galaxyk, néha az RC ifjoncokból elkapnak néhányat. Sanálom az kis RC-ket is, de azért ezt nem szeretném a CRS és a CBS-eknél is átélni ha nem muszáj.
Úgyhogy egyelőre csak garnélák lesznek benne és otok. A többit majd meglátom később. :)
 
Mivel lassan végéhez közelít ennek az akváriumnak az "élete" (legalábbis így egyben, nálam) zárásképpen teszek fel pár képet s tegnap készítettek közül. Érzésem szerint kellett volna még kb 1 hónap, hogy elérje csúcspontját ( a bal oldal még dúsulhatott volna), de így is sokkal többet sikerült szerintem kihoznom belőle, mint aminek anno indult :)

P1050102%20%28800x407%29.jpg


P1050106%20%28800x600%29.jpg


P1050120%20%28800x600%29.jpg


P1050142%20%28800x600%29.jpg
 
A jobb oldali előtér fantasztikus az óvatos emelkedésével. Szép (volt?) az aki, a többi 1 hónapot hozzáképzeljük. ;)
 
Jani614: Köszönöm! :)

Dani: köszi Neked is :) Nagy szó, ha egy profi is elismeri a munkámat.
a jobb oldal valóban jobban fejlődött. A bal valamiért lemaradt. fogalmam sincs miért.
Még egyben van, október 5ig hátha valaki elviszi így egyben is. Aztán szétkapom ( :( ), mert darabokban már szinte mindenre van jelentkező.
 
Jani614: Köszönöm! :)

Dani: köszi Neked is :) Nagy szó, ha egy profi is elismeri a munkámat.
a jobb oldal valóban jobban fejlődött. A bal valamiért lemaradt. fogalmam sincs miért.
Még egyben van, október 5ig hátha valaki elviszi így egyben is. Aztán szétkapom ( :( ), mert darabokban már szinte mindenre van jelentkező.

:love:
Nekem is csak darabokban sikerült eladni, egyben ritkán kel el aki.
 
Köszi:D
Hát igen,de végülis a célja a tanulás volt, új dolgok kiprobálása,megismerése.
Ugy érzem ezt sikerült is elérnem vele. Az újban a célom egy letisztultabb, átgondoltam élettér létrehozása. Aztán hogy mi lesz belőle....:D

Tapatalk 2-vel küldve az én LT22i-ről
 
Jaj,ezt még el kell meséljem:D mielőtt átköltöztettük az új helyére csináltam ugye pár képet technika nélkül. Mielőtt belekezdtem volna a fotozásba, mondom a férjemnek hogy kell majd egy kis segítség....és kezébe nyomtam a hajszáritot:D:D El nem tudjátok képzelni azt az arcot amit vágott:D pláne mikor még elmondtam neki hogy mit is kellene csinálnia vele :D szerintem simán hülyének nézett :D persze azért segitett, de az arcára volt irva mit gondol:D én mindenesetre hihetetlenül jol szórakoztam rajta :D:D:rolleyes:

Tapatalk 2-vel küldve az én LT22i-ről
 
Szia. Nagyon szép lett az akváriumod.
A riccia "gyeped" inspirált, hogy én is kipróbáljam ezt a növényt. :)
Látszik, hogy a halacskák nagyon jól érezték magukat ebben a környezetben összességében.
Gratulálok hozzá!


Dóri
 
De jó a hangulata!:)
Gratulálok, olyan "mesés" a szó szoros értelmében!Mint egy romantikus mese színtere.:)
A vízfelszín fodrozódása pedig "férfiasan" természetes!;):p
A fotók is jól sikerültek!
Gratulálok!
 
köszönöm mindenkinek :)

Szombaton sajnos szét kell szednem :(
Aki már szedett szét akvát: hol érdemes kezdeni???
 
köszönöm mindenkinek :)

Szombaton sajnos szét kell szednem :(
Aki már szedett szét akvát: hol érdemes kezdeni???

A nyugitablettáknál :)

Én a red mooral kezdtem, mert azt felhasználtam a következő akinál. Ha tudod az állatokat tedd külön, ne a felkavart vízben legyenek. Utána a növények, majd slaggal kiszívtam a talajt, amit átmostam és egy része ment az új helyre. Csak vigyázz, hogy a táptalaj, és a dekorhomok ne keveredjen bele.
 
köszönöm mindenkinek :)

Szombaton sajnos szét kell szednem :(
Aki már szedett szét akvát: hol érdemes kezdeni???

  1. Ha a növények nem kellenek akkor nyírj tarra mindent, hogy könnyű legyen halászni.
  2. Szívj le minél több vizet, hogy legyen mibe rakni az élőlényeket és könnyű legyen halászni. Nekem ekkor már nem ment a szűrőm. (garnéla halászás magában 2-3 óra volt)
  3. Szedd ki a dekorokat, majd a növényeket gyökerestül, szűrő a halaknál vagy egy külön vödörben mehet.
  4. Talajt ha nem kell akkor lapáttal valamibe szedd ki, én kivittem talajostul a kertbe az akit (nem volt egyszerű) és ott mostam át a talajt, mert nekem kellett
Leírva milyen egyszerű, lehet kihagytam valami fontosat :) Én ezt a mutatványt szombat, vasárnap csináltam. :) Sok sikert.
 
Köszi Dani! :)
Nekem csak a szombati napom van rá, de a teljes napot erre szántam.
Növények kellenek, szinte mindent eladtam már. Félek ha először a növényeket szedem ki annyira felkavarom a vizet hogy esélytelen lesz a halak kihalászása.
Viszont ha nem szedem ki a növényeket, órákig csak a halakat kergetem, mert elbújnak a növények között :D:D:D Ez a 22-es csapdája :D:D
Hossszzzzúúúú lesz ez a szombat :D
 
Én akkor úgy csinálnám, hogy reggel kiszedném gyökerestül a növényeket, a szűrő a felkavart koszt hamar kiszűrőm, de egy kisebb vízcserét is csinálhatsz és utána már tiszta lesz a terep a halászáshoz.
Szombaton 3 körül kezdtem és 8-kor végeztem kb. :) A vasárnap volt a nehéz inkább :)
 
Back
Oldal tetejére