• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

White jungle

Hangulatos kis tank!
A bal oldal tényleg jól egyben van!
Ha megengedsz egy észrevételt..a jobb oldal nekem egy kicsit így erős..talán ha kifele nyitna és nem a bal oldalra mutatna,akkor kicsit jobban széthúzná a dolgot..bocsi,valahogy nem tudom ennél jobban megfogalmazni.. :geek: :)
 
ZaCK said:
Hangulatos kis tank!
A bal oldal tényleg jól egyben van!
Ha megengedsz egy észrevételt..a jobb oldal nekem egy kicsit így erős..talán ha kifele nyitna és nem a bal oldalra mutatna,akkor kicsit jobban széthúzná a dolgot..bocsi,valahogy nem tudom ennél jobban megfogalmazni.. :geek: :)

Arra gondoltál hogy nagyon egy irányba állnak az ágak? Talán kellene egy ami kicsit kifelé mutat, egy másik ami lejjebb áll.
;)
 
Kicsit forgathatgatom még a fákat, meglátom majd :)
Sikerült egy 11w lámpát még hozzácsapnom meglátjuk mi lesz belőle.
És érkezett 12 RC garnéla artegortól :D
 
Nem is csak 1 ág,Dani.Akár több is,persze nem mind.
Lehet,hogy érdemes lenne inkább valami összefüggőbb világítással világítani a medencédet..gondolom,anyagi okokból döntöttél így?!
 
ZaCK said:
Nem is csak 1 ág,Dani.Akár több is,persze nem mind.
Lehet,hogy érdemes lenne inkább valami összefüggőbb világítással világítani a medencédet..gondolom,anyagi okokból döntöttél így?!

ofkorsz :D
egyelőre nem is lesz pénz, mert akkor a szűrést is növelném.
 
DeKol said:
Képeket tudnál mutatni a Red cherry-kröl.Mert én is Art tol tervezem a vásárlást:)

Ne aggódj szép red cherry-i vannak Marcinak, elég pirosak és van köztük pár ami tele van petével ;)
 
Sajnos elég sok féle alga telepedett meg az akiban: fonal, ecset, pontalga és az egyik fa se akarja abbahagyni a penészedést. Arra majd teszek mohát, mert azok nagyon bedurrantak, szóval van bőven.
Egyébként a rotola, parvula és a microsorum is nagyon szépen nő, a tennellus állandóan bubizik, csak azt szinte teljesen ellepte az alga.
A lámpák most már 7 helyett 8 órát világítanak, és 1 ml helyett is csak 0,8 ml Tropica-t adagolok. Az 1ml carbo maradt.
Ha valakinek van ötlete mit javíthatnék írja meg, hátha segít :)
DSC00300jav-1.jpg
 
Friss az akváriumod. A parvula, a tenellus is olyan amit vissza kell vágni.
Normál esetben a Microsorumon is elég ha csak 1-2 levelet hagysz. Hamarosan hozza majd az új leveleket.

De a CO2-re ránéznék, mert ott lehet a probléma forrása.
 
Általában megvan az 1 bubi/ sec, de 3 naponta újat kell keverjek, hogy legalább ennyi megmaradjon...
 
Back
Oldal tetejére