• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Webshop termék értékelés, vásárlói vélemények

Szerinted jó ötlet a vásárlói vélemény?

  • Szerintem hasznos és jó ötetnek tartom.

    Votes: 39 86.7%
  • Sosem olvasom el, úgyhogy nem tudom.

    Votes: 2 4.4%
  • Feleslegesnek tartom.

    Votes: 2 4.4%
  • Megint valami sznob GA dolog. Inkább a vízcsere.

    Votes: 2 4.4%

  • Total voters
    45
  • Poll closed .
viktorlantos said:
Az időközben befutott véleményeket jóváhagytuk és már láthatóak a shopban. Köszi mindenkinek aki eddig is írt. :thumbup:
Én már írtam véleményt.
Más kérdés.
Van-e viszonteladótok és ha van, és tőlük vásárolok.
Véleményezhetek-e nálatok adott terméket?
Gondolok itt pl. a debreceni webshop link moderálva-re ami árul többek közt ADA termékeket.
 
SlyChocolate said:
viktorlantos said:
Az időközben befutott véleményeket jóváhagytuk és már láthatóak a shopban. Köszi mindenkinek aki eddig is írt. :thumbup:
Én már írtam véleményt.
Más kérdés.
Van-e viszonteladótok és ha van, és tőlük vásárolok.
Véleményezhetek-e nálatok adott terméket?
Gondolok itt pl. a debreceni webshop link moderálva-re ami árul többek közt ADA termékeket.

Természetesen igen. Egyenlőre két shopba küldünk rendszeresen árút. A Vadonba és a webshop link moderálva-be. Debrecenbe viszonylag sűrűn mennek termékek.
Szívesen veszünk így is véleményeket természetesen. :thumbup:
 
Hello,
elég fura dolog történt. Vagy 3-szor 4-szer írtam véleményt és mindig beléptetett. Aztán most azt írja ki hogy az email címem nem létezik.
Regisztráltam egy újat és nem írta ki, hogy létezne az adatbázisba a mail címem. Simán engedett regizni...Pedig a napokban rendeltem tőletek.
Így egyébként megmaradnak a vélemények amiket írtam?
 
Nem törlödik semmi magától. Szóval minden megvan amit küldtetek természetesen és amit jóváhagytunk.

ui: Írtam privátot, hogy a korábbi email címedet ellenőrizzük.
 
maximas said:
az baj ha nem Maximas hanem Gergely néven véleményezek?

Jobban örülünk a valós névnek mint egy becenévnek vagy egy fiktívnek.

Még egy fontos dolog. Véleményt tényleg olyan írjon aki vett, használt olyan terméket. Valahol látott már, hallott róla, sejti, hogy működhet stb.. ezeket sajnos ki kell szűrnünk.
Ugyanez igaz a párbeszéd kezdeményezésre. Kérdésekre stb. Mivel ez nem üzenőfal, ilyen dolgokat itt a fórumon is lehet nyugodtan. A shop maradjon meg egy tömör véleménynek.

Előre is köszi :thumbup:
És az eddig beérkezett véleményeket is.
 
peti44 said:
Jobban örülünk a valós névnek mint egy becenévnek
Opsz. :oops: Az összeset az itteni névvel írtam. :crazy:

Ilyen szempontból szerintem még hasznos is, ha a fórumokon használt neveddel írod alá, mert az érdeklődök meg tudnak találni. Lehet, hogy ismernek, láttak már itt-ott. Célirányosan meg tudnak szólitani, ha esetleg még kérdésük van.
 
Ma jutott eszembe, hogy véleményezzem a JBL Manado-t. De mivel nagyon sok kiszerelésben kapható így nem tudtam eldönteni hová is írjam a véleményem!
Esetleg az megoldható lenne-e, hogy ha egy termék több kiszerelésben is kapható akkor az összes vélemény olvasható legyen az összes kiszerelésnél?
 
SlyChocolate said:
Ma jutott eszembe, hogy véleményezzem a JBL Manado-t. De mivel nagyon sok kiszerelésben kapható így nem tudtam eldönteni hová is írjam a véleményem!
Esetleg az megoldható lenne-e, hogy ha egy termék több kiszerelésben is kapható akkor az összes vélemény olvasható legyen az összes kiszerelésnél?

Hát igen. Az egyetlen probléma, hogy a shopban nincs fizikai kapcsolat a kiszerelések között. Így valamiféle rendszer kellene emi összekapcsolja, hogy kinek a mije egy adott termék. Ezt egyenlőre nem tartom kivitelezhetőnek. Máshogy épül fel a shop. De azért köszi. :thumbup:
 
A hétvégén lezárul ez a kis játék is. :clap: Köszönünk minden eddigi beérkezett véleményt. :thumbup: A 10 legtöbbet véleményező listája körvonalazódni látszik.
Akik most nem férnek bele a top 10-be azok se bánkódjanak. Csinálunk még hasonló mókát idén. ;)

Aki még véleményt szeretne fűzni bármilyen korábban megvásárolt termékhez hétvégéig még megteheti. Ez még beleszámít.
Hétfőn pedig itt leközöljük a listát.

Véleményt persze a jővőben is lehet írni bármire ez a lehetőség nem szűnik meg. :angel:
 
"Tisztelt Hölgyeim és Uraim" ;)

Ezennel hivatalosan is lezárom a játékot. Köszönjük mindenkinek, aki megtisztelt minket véleményével és leírta gondolatait a korábban vásárolt termékeinkről.
Szerencsére sokan küldtetek véleményeket és talán 1 kivételével az összeset jóvá is hagytuk. Biztos vagyok benne, hogy a személyes véleményetek sokaknak hasznosak lesznek egy-egy termékkel kapcsolatosan. Ha a jövőben is úgy gondoljátok, bármilyen vásárolt termékhez írjatok, ha akkor már jutalmat nem is, de köszönetet mindenképp adunk érte. :clap:

És akkor íme a 10 legszorgosabb kertész. :thumbup:
A nevek mellett a leadott vélemények száma és a korábban felajánlott nyeremények szerepelnek.
Külön öröm számomra, hogy egy hölgy is szerepel a listán ;)

Leadott vélemény - Név - Nyeremény
45 - Szente Dániel - ADA Brighty K 250ml + ADA Step 1 vagy ADA Step 2 250ml-es táp
43 - Lőrincz Gergely - Green Aqua Micro + Macro 500ml
40 - Gelencsér Balázs - Green Aqua Micro + Macro 250ml
28 - Riskó György - Easy Carbo 500ml
27 - Fekete Attila - Easy Life FFM 500ml
26 - Nagy Gábor - JBL Power Clean 500ml
25 - Molnár Ádám - Shirakura Ebi Dama Garnélatáp - 30g
17 - Deme Márton - 2009-es ADA Katalógus
17 - Kovács Zsuzsanna - 2009-es ADA Katalógus
14 - Barton Péter - 2009-es ADA Katalógus

A nyereményeket a játékban meghírdetett feltételekkel küldjük ki. Csak emlékeztetőnek:
"Az ajándékokat bármilyen jövőbeli rendelésedhez hozzácsapjuk majd. Külön nem postázzuk ki.
Csak annyi a teendő, hogy jelezd az ajándékodat szeretnéd ha mellécsomiznánk az épp aktuális rendelésednek."
 
Köszönöm az ajándékot! :) idővel rendelek is valamit akkor tőletek. Egyébként mennyi ideig tartjátok meg az ajándékot?
 
Mi is köszönjük nektek ;)

maximas said:
Köszönöm az ajándékot! :) idővel rendelek is valamit akkor tőletek. Egyébként mennyi ideig tartjátok meg az ajándékot?

Nincs igazán határidő, azért érdemes elvinni valami belátható időn belül.

atti76 said:
Én is köszönöm szépen!
Amint beérkezik hozzátok a Papillon reduktor+ADA Amazonia, már szalagozhatjátok is :D .

Reduktor a héten jön, Amazonia kicsit csúszik sajnos.
 
Hát srácok,köszönöm szépen.Még pár nap és amúgy is elfogynak a GA tápok, így ez pont kapóra jött.
Még egyszer köszönöm.
 
Köszönjük szépen! :) Gratula Dani! Na, megjöhetne már a 10 literes Manado... ;)
 
Back
Oldal tetejére