• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wave box növényes akim

toto28

Nézelődő
Sziasztok!

Pár képben dokumentáltam az első növényes akváriumom elkészítését amit most szeretnék megosztani veletek.Március közepén készültem el vele.Az akvárium 45cm x 28cm x 30cm 38 literes.
NÖVÉNYEK: Anubias barterivar. nana,Hemianthus callitrichoides "Cuba",Pogostemon Stellata,Vesicularia dubyana "christmas", Lileopsis mauritiana.
LAKÓK: 10db Paracheirodon axelrodi - Vörös neonhal ,5db Red cherry garnéla.
TECHNIKA: Eheim Classic 2213 Külső szűrő,Nagynyomású CO2 szett,JAGER fűtő 50 W,Világítás 35 Wattos Xenon (egyenlőre tesztelés alatt van)
VÍZCSERE: Heti 1* 1/3-os esővíz (csapvíz keverék a rákok miatt)
TÁPOZÁS: Micro és Macro +a halak amit tolnak.
DEKOR: JBL Manado alatta JBL Aqua Basis Plus,Fűzfa betekerve Christmas mohával,ADA Seiryu kő
A világítás még nem végleges most készültem el egy xenon armatúrával ami tesztelés alatt van!
DSC_2870.JPG

DSC_2871.JPG

Pár héttel késöbb....xenon világítással
DSC_3121.JPG

DSC_3119.JPG

DSC_3117.JPG
 
Ejha, ez aztán hardscape! Nagyon tetszenek a szikláid, illetve elrendezésük. ;) Ezt fogod most átalakítani?
 
Elsőnek nagyon profi egy elrendezés!! :thumbup:
Méreteket, adatokat meg tudhatunk róla, mikor indítottad, növények stb.! ;)
 
Sziasztok!

Az utóbbi egy évben legyőztem pár kisebb algatámadást.Ez betudható a helytelen tápozásnak illetve a nem megfelelő Co2 beoldásnak.
A világításon kicsit alakítottam,maradt a LED de növeltem a fényerőn egy Arcadia 11W-os fénycsővel.Ezt a növények is meghálálták.Most már a Rotala Macranda is a jellegzetes vörös színét mutatja.Most már talán a helyes úton járok...
A napokban lesz egy pici időm akkor készítek pár képet illetve pár szóban összefoglalom az eltelt pár hónapot.
 
Back
Oldal tetejére