• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Wantonness

cheetah

VIP kertész
Sziasztok!

Ezt ma dobtuk össze a párommal. A Dragon's Lair megszünt létezni.
f787c33a2814089231b9474317c86593.jpg


Előre mc középre pogo hátra meg jó sok stem kerülne.

Ne kíméljetek
 
Sziasztok!

Ezt ma dobtuk össze a párommal. A Dragon's Lair megszünt létezni.
f787c33a2814089231b9474317c86593.jpg


Előre mc középre pogo hátra meg jó sok stem kerülne.

Ne kíméljetek
Szevasz Peti !
Az a velemenyem hogy ko is es fa is mehetne bele! Hol vannak a dragonok ? Abbol epits szigetet kozepre aztan abbol kijohetnek a fak ossze vissza,igy korbe tudod ultetni MC vel kozepre meg mehetnek a stemek meg a fara kotozheto novenyek.
Ez igy nekem egyenlore nagyon hianyos,nincs kitoltve a ter,de szerintem csak viccbol tetted be ezt a kepet,gyerunk ugorj(atok) neki meg egyszer.
Bocs hogy igy ide dobtam a velemenyt [emoji6]
 
Egyetértek Viktorral.:whistle:
Van a kezedben/kezetekben több is.Nem ma kezdtétek a akvakertészkedést,tudom ,hogy ettől komolyabb is kialakulhat ebből.
Persze könnyen beszélünk mi a távolból,az is lehet,hogy egy könnyen fenntartható ,egyszerű,minimál stílusú akvárium volt az elképzelés.;):)
Ettől függetlenül én is kezdenék még valamit vele:facepalm:
 
Helyzetjelentés:

A növények nőnek, mint a gomba, már volt egy tarvágás. Ez így 1 hetesen elég bruti. Dehát tudtam, hogy ez lesz. A fák is kezdenek lent maradni a vízben, lassan kiszedem a köveket, amik csak a súlyozás miatt vannak. A Blyxaavlamiért ki akar jönni, az talán annyira nem érzi jól magát, nehezen gyökerezik meg. Ott volt egy kis újraültetés, MC kezd terjeszkedni, aDidiplis meg csodaszép.
Tolok majd képet...
 
Na kérem, a Wantonness egy évi üzemelés után újjászületett.

Korábbi valójában elég vegetatív állapotban volt. A stemekkel szokás szerint csak a bajom volt. Állandó vágások, csúnyúlások voltak, de úgy igazán nem sikerült be sűrűsítenem.

A hétvégén hírtelen ötlettől vezérelve elszaladtunk a GA-ba és vettünk egy kevéske nővény. Vasárnap nekiálltam és minden növényt követ, fát kiszedtem. Az aljzat és a táptalaj maradt. Szerintem van még benne annyi szufla, hogy bírjon még egy évet. Pár tápgolyóval azért megkínáltam.

Szóval minden kikerült, algátlanítottam és újraültettem. Nem tartott soká...4-5 óra alatt végeztem! :)

Az eredmény ez lett:

Ts0EZkb0Q8zCJW9SDtYrKC6DTE74OxIeAPgYQMvBjTsjhZcpHkqmAAWO9etL3dRzxTEqOK41ZulDids=w1858-h951-rw


Ja közben az látszik, hogy sikeresen eltörtem az üveg befolyómat.

Egyenlőre ilyen. Igazából ez a poszt is a @viktorlantos -nak készült! Ő rágta a fülem a boltba, hogy azért toljak már fel egy képet, ha kész. Hát kész...
 
Fotót fel tudod tölteni direktbe a hozzászólásba. Drag and drop vagy file feltöltés.
Utólag szerkesztésnél ha kimaradt akkor TOVÁBBI BEÁLLÍTÁSOK GOMB alul a szerkesztés után és úgy tudod feltölteni a képet.

Alapban csak csatolmányként teszti a hozzászólás végére. Ha be akard majd szúrni akkor Teljes kép beszúrása miután feltöltött.
 
Helyzetjelentés!

Majdnem minden szépen fejlődik. A hydro a szokásosnak megfelelően nő, mint a dudva, tervben van, hogy a faágakra fogom felkuszatni.
Sajnos a bonsai nem maradt meg köszönhetően Zoltánnak, a sulawesi csigának, aki minduntalan kitúrta.
Ezért egy kis áttelepítés is történt. A hydro verticillata átkerült hátra megvédendő a bonsai maradékát. (Talán sikerül szereznem egy pár szál bonsait)
Így a helyére a blyxiáből tettem pár tövet. A hétvégén csinálok majd képet újra.
 
Back
Oldal tetejére