• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi-Kusa

nato said:
Látom nagyon népszerű most a Wabi-Kusa. Említitek, hogy Schruz kolléga naplója alapmű. Nos, hol találom ezt a bizonyos alapművet? Linket tud adni valaki? Sajnos az oldalon elég nehézkes a keresés...
Schruz mester naplója!
viewtopic.php?f=11&t=1863
 
A munkahelyen én is indítottam gyorsan egy Wabi tálacskát :)
Ez csak egy kis bonsai tálka... de hogy a Japán stílust mégjobban erősítsem, evőpálcákból építettem a fóliához vázat :)
Telefonos fotó:
IMAGE_179.jpg
 
Először én is azt hittem, de a megemelt Do!aqua szívócső bizonyítja, hogy valóban ilyen sekély az akvárium. ;) (az aljzat van csak levágva)
Tetszik a CalAqua difivel kombinált befolyó is, de vajon ilyen rövidtávon beoldódik a gáz...?
 
Létezik, hogy a Wabi-tálban nevelt Hydrocotyl-nak édeskés virág illata van?? Esküszöm azt érzem!
 
Re: sebészeti olló és csipesz

Wabi-kép (a szkennelés sokat elvesz a szépségéből, de azért még élvezhető)
7294344984_5f2c955873_b.jpg

KIEV-19 (Helios-81 -50mm) (analóg 35mm-es film)
Kodak ColorPlus ISO 200

 
Sziasztok!
Végre én is eljutottam a hazai akvakertészet fellegvárába, nagy öröm volt élőben látni azokat a dolgokat amit eddig itt a fórumon olvastam és fényképeken láttam. Mivel most wabi tálat szeretnék indítani, Nigro tanácsára vásároltam zselés növényeket, előtérbe Hc-t, +Cryptocoryne Petchili Pink + Myriophyllum mattogrossen. Namost az van, hogy elfelejtettem, hogy a két növény közül, melyiket tegyem középre és melyiket hátra? Mi legyen a sorrend?
 
Sziasztok!
Végre én is eljutottam a hazai akvakertészet fellegvárába, nagy öröm volt élőben látni azokat a dolgokat amit eddig itt a fórumon olvastam és fényképeken láttam. Mivel most wabi tálat szeretnék indítani, Nigro tanácsára vásároltam zselés növényeket, előtérbe Hc-t, +Cryptocoryne Petchili Pink + Myriophyllum mattogrossen. Namost az van, hogy elfelejtettem, hogy a két növény közül, melyiket tegyem középre és melyiket hátra? Mi legyen a sorrend?
mibe fogod ültetni? az kimaradt...
ha kör alapú Wabi-tálba akkor középtályt Krypto, mögé Myrio köréje meg a HC.
Ha egy akváriumba ültetsz akkor a fantázia nem szabhat határt...olvasgass, nézelődj még egy cseppet itt a fórumon... +! a legfontosabb amit nem tudok elégszer hangoztatni!: A Gugli a barátod! :D
 
Nem tudja valaki, hogy wabizásnál miért kezd el száradni a növények levele a csúcsától?Teljesen mindegy, hogy régi vagy új a levél, nálam mindkét esetben fennáll a probléma egy ideje.
 
Back
Oldal tetejére