• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vízlágyítás

Sziasztok!

Nézegettem a hozzászólásokat és általában azt írjátok, hogy csapvízzel keveritek a RO vizet, hogy ne "0"-ás legyen. Az én próbálkozásaim alapján, ha 1/10 arányban keverem a RO vizet a melléktermékként keletkező "nehéz vízzel", akkor 3-as GH-t kapok. Valakinek van ezzel tapasztalata? Jó ha "nehéz vízzel" csinálom a keveréket, vagy csapvizet kéne használnom a visszakeményítésre?
 
Pinyek said:
Sziasztok!

Nézegettem a hozzászólásokat és általában azt írjátok, hogy csapvízzel keveritek a RO vizet, hogy ne "0"-ás legyen. Az én próbálkozásaim alapján, ha 1/10 arányban keverem a RO vizet a melléktermékként keletkező "nehéz vízzel", akkor 3-as GH-t kapok. Valakinek van ezzel tapasztalata? Jó ha "nehéz vízzel" csinálom a keveréket, vagy csapvizet kéne használnom a visszakeményítésre?


Szerintem a terhelt vizet ne használd akvarisztikai célokra!!!!Akkor már inkább sima csapvízzel keverd valamilyen elő készítővel.A terhelt vízben mindenféle szennyeződés van koncentráltan(hormonok ,nehézfémek,stb,stb)Én a wc tartályba szoktam bekötni arra a napra mikor gyártom az RO vizet.....legalább nem megy annyi kárba. :)

üdv:_gzs
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki hallott e a kávéházakban használt vízlágyító berendezésről. Sajnos sokat nem tudok róla csak annyit, hogy ipari konyhai berendezésekkel foglalkozó cégek forgalmazzák és, hogy időnként sóval kell újra feltölteni. Elvileg 1 alá viszi a keménységet. Tud valaki erről bővebbet? Főleg, hogy miért a membránost használjátok inkább? Mondjuk árban ez sem olcsó 20ra emlékszem az a legkisebb. De csak sóval kell újratölteni és nem a membránt cserélni.
 
Hali!

Sztem.lérj tőlük egy pohár vizet, és teszteltesd le.Ennél jobb referencia nem kell.És persze tedd közzé a teszt eredményeit.
 
Szia!

Nálunk a melóhelyen kettő is van belőle, hetente 2szer szoktam sózni elég sokat mennek nálunk azok a gépek amihez kell. Majd a héten megmérem a keménységet, mennyit változik sózás előtt és után. De viszont az egyiket 3 év után most kellett kicserélni mert eltömődött :crazy:. szerintem meglehetett volna csinálni, csak a mester emberek @artak rá :thumbdown:
Elvileg sósavazni is kéne legalább, évente de azt se nagyon csinálják :shh: . Annyi biztos, hogy szépen csillognak 3 év után is a gépeink, nincs rajta vízkő.
Nem tudom melyik a legkisebb de a miénkbe kb. 10 kg gyanta fér bele.
 
Nálumk a légkeveréses sütőhöz van ilyen,ami párásít is.Kb. 2 kg gyanta van benne.Szintén sóval kehet regenerálni.
 
Beszéltem az egyik szerelő sráccal azt mondta, h ilyen heti 40-50 literrel számolva kb annyi kéne nekem nagyon ritkán kéne sózni.Lehet évente is elég!Mindenesetre akkor működőképes lehet a dolog.Megmérem majd a keménységet én is!
Talán 8kilós a legkisebb ebből amit forgalmaznak.
 
Az sanszos, hogy ioncserélős vízlágyító. Ez a jószág a víz kalcium és magnézium ionjait nátrium ionokra cseréli. Nekünk is ilyen van a házban, és csak miután Nigro blogján olvastam esett le, - pedig olvastam a leírását az ioncseréről :roll: - hogy ez csak a változó keménységet csökkenti.
 
Az ozmo készülék alkalmas a réz eltávolítására is a vízből? Elég brutál mennyiség van a csapvizünkben.
 
gézsé said:
Pinyek said:
Sziasztok!

Nézegettem a hozzászólásokat és általában azt írjátok, hogy csapvízzel keveritek a RO vizet, hogy ne "0"-ás legyen. Az én próbálkozásaim alapján, ha 1/10 arányban keverem a RO vizet a melléktermékként keletkező "nehéz vízzel", akkor 3-as GH-t kapok. Valakinek van ezzel tapasztalata? Jó ha "nehéz vízzel" csinálom a keveréket, vagy csapvizet kéne használnom a visszakeményítésre?


Szerintem a terhelt vizet ne használd akvarisztikai célokra!!!!Akkor már inkább sima csapvízzel keverd valamilyen elő készítővel.A terhelt vízben mindenféle szennyeződés van koncentráltan(hormonok ,nehézfémek,stb,stb)Én a wc tartályba szoktam bekötni arra a napra mikor gyártom az RO vizet.....legalább nem megy annyi kárba. :)

üdv:_gzs

Én nem vagyok erről meggyőzve! Ha azt vesszük, hogy mondjuk (nálam) 1 liter tiszta vízre jut ~3 liter szemét víz, akkor csak 4 literenként 1 liter vízben lévő "extra" terheli a szemét vizet. Nálunk a csapvíz konkrétan büdös a klórtól. És sok a darabos trutyi is. Az a szemét víz azért csak átmegy egy mechanikai és egy szén szűrőn!
Ráadásul ha a 0-ás vizedet keményíted fel mondjuk 60-80-100ppm-re, nem kell sok abból a szemét vízből.
Kevésbé féltem a halaimat attól ami megjárta a 2 előszűrőt mint a sima csapvíztől, ami rám is majdnem olyan hatással van mint vámpírra a déli verőfény :D!

Szerk: Ja, bocs: vízelőkészítőt csak a purigenhez használok! ezt jó tudni :)!
 
Szerintetek mi a különbség az RO-s és a desztillált víz között? Garnélás akiba szeretném rakni.
 
Az RO és a desztillált víz megegyezik, csak más az előállítás folyamata. Az ioncserélt víz, viszont nem ugyanaz. ;)
 
Én attól tartok, hogy sokan keverik az ilyen kérdésnél az ioncserélt vizet a desztvízzel,mivel a benzinkutaknál és a hipermarketekben kapható marmonkannákra desztvíz van ráírva.

Kevesünknek adatik meg, hogy tényleg desztvízhez jussanak.

A kérdés az,hogy a kérdező tényleg a desztvízre gondolt?
 
jojo said:
Én attól tartok, hogy sokan keverik az ilyen kérdésnél az ioncserélt vizet a desztvízzel,mivel a benzinkutaknál és a hipermarketekben kapható marmonkannákra desztvíz van ráírva.

Kevesünknek adatik meg, hogy tényleg desztvízhez jussanak.

A kérdés az,hogy a kérdező tényleg a desztvízre gondolt?

Igen desztillált vízre gondoltam, mert elvileg egyszerűbb beszerezni, mint az RO-s vizet. De ma jóttem rá, hogy szinte mindenütt ioncserélt vizet árulnak, ami tudtommal nem igazán alkalmas akváriumba.
 
Nemrég olvastam csak utána, hogy mi is az igazi különbség az ioncserélt és a desztvíz vagy ozmóvíz között. A durva az egészben, hogy anno ioncserélt vízzel cseréltem az akvimban heti 2x50% mennyiséget tisztán :D Ennek ellenére semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam.

Újabb DIY ötlet ugrott be... hazamegyek és meg is bütykölöm a kuktát és csinálok desztvizet :D
De be kell látni, hogy aki lágyvizet szeretne annak RO készülék kell, mert úgy fest hosszútávon az éri meg a legjobban.

szerk.:
Találtam is erről egy írást:
Desztilláló házilag (pálinka és víz desztillálására is alkalmas) :mrgreen:

Szükséges alapanyagok:
  • 1 db nagyobb kukta
    5 méter vékony rézcső
    1 db nagyobb vödör (kb. 20 literes)
    szilikon tömítő
    1 db edény, amibe a desztillált víz (alkohol) kerül

Lépések:
  • A kukta fedeléről szereljük le a túlnyomás védő szelepet 17-es kulccsal.
    A leszerelés után a keletkezett lyukba felülről óvatosan csúsztassuk bele a szilikon tömítést. Elegendő kb. fél centimétert beletolni.
    Tekerjük fel spirálisan a rézcsövet.
    A főzőlap mellett helyezzük el a vödröt, amit töltsünk fel vízzel, majd helyezzük bele a spirálisan feltekert rézcsövet.
    A rézcső egyik végét görbítsük meg, mad csúsztassuk bele a szilikon tömítőbe, a másikat szintén görbítsük meg és helyezzük el a gyűjtő edény fölé.
    A kuktát tölsük fel 3/4-ig. Helyezzük rá a fedőt.
    Már indulhat is a lepárlás.

Mire figyeljünk a desztilláció során
  • FONTOS! Egy egész kuktányi vizet forraljunk el, anélkül, hogy elfogyasztanánk, hogy az alkatrészek megtisztuljanak az esetleges szennyeződésektől!
    Gáztűzhelyen általában a legnagyobb fokozatra kell állítani a lángot. Indukciós tűzhelyen 6-os vagy 7-es fokozaton működik ideálisan.
    Deutérium csökkentett víz előállításánál fontos, hogy ne a teljes kuktányi vizet pároljuk le, hanem kb a víz 20%-ánál hagyjuk abba a lepárlást, ugyanis abban a vízben marad vissza a deutérium többlet.
    Amíg nem hűlt szobahőmérsékletűre a vödörben lévő hűtővíz, addig ne kezdjünk új lepárlásba. Ezt a vizet nem érdemes kiöntögetni. Csak mindig pótold az elpárolgott mennyiséget.

Véleményem szerint, akinek egy nanohoz kell lágyvíz ez működhet és olcsó megoldás amellett, hogy azért elég macerás :) pláne, hogy a legnagyobb kuktánk otthon 3l...
 
Minél hosszabb a rézcsô, annál jobb a garnéláknak... amennyibe a forralás kerül, tényleg olcsóbb középtávon az RO. Meg nem tudom, késôbb nem rontja-e a vízkô a szilva ízét. ;)
 
weak

A szerkezet létezik de még nincs beüzemelve ez edény és réz domb amit rugók fognak a helyén.
A szerkezet a műhelyemben található lemez kályha tetején található onnan megy a cső a hüttő tartályába amin alul van a deszt. víznek a kifolyója.
De a tied is működö konstrukció lehet.
:thumbup: :wave:
 
Back
Oldal tetejére