• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Vízalatti kertjeim

Azért nincs teszt mert az El natural módszernek egész más a szemlélete ezért azt gondolom kár is belekavarni más módszert. Én nem merülök bele ennyire a tudományos részébe én tapasztalati úton és megfigyelésen alapuló akvarizálást fojtatok. Kipróbálok dolgokat ha jó akkor alkalmazom. Ha úgy látom nem jó vagy nincs értelme akkor nem.:)
 
Azért nincs teszt mert az El natural módszernek egész más a szemlélete ezért azt gondolom kár is belekavarni más módszert. Én nem merülök bele ennyire a tudományos részébe én tapasztalati úton és megfigyelésen alapuló akvarizálást fojtatok. Kipróbálok dolgokat ha jó akkor alkalmazom. Ha úgy látom nem jó vagy nincs értelme akkor nem.:)
Ezt meg zenei ala festessel sem lehetett volna szebben kifejezni. Ezert csattannak ki az egeszsegtol a novenyeid.[emoji122]

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Ha már volt a low tech legyen egy kis high tech is. Itt is volt alakítás, Pl.: kikerült a sarokból a cyperus helferi mert nagy nem ekkora akváriumba való.
2016 12.02 (3).JPG 2016 12.02 (4).JPG 2016 12.02 (5).JPG 2016 12.02 (7).JPG

Köszi, hogy benéztél!:) Lehet hozzászólni nyugodtan, ha vissza tartod esetleg valami maradandó károsodás érhet :D.
 
Szia!
Nagyon tetszik a tank, a részletek lenyűgözőek! Ide szeretnék én is eljutni egyszer...
Visszanéztem a naplódat, nagyon tanulságos. Megdöbbentő amit a low-techből ki tudtál hozni, nagyon inspiráló. Köszönöm! ;)
 
Szia!
Nagyon tetszik a tank, a részletek lenyűgözőek! Ide szeretnék én is eljutni egyszer...
Visszanéztem a naplódat, nagyon tanulságos. Megdöbbentő amit a low-techből ki tudtál hozni, nagyon inspiráló. Köszönöm! ;)


Köszönöm! Minden esélyed meg van, hogy ilyen vagy még ennél is szebb akváriumod legyen;). Én mindig azt mondtam, hogy van akvakertészet co2 nélkül is és attól, hogy low tech, lehet készíteni aquascape-t és nem kell leragadni a pár szál növény, kavics, várrom, guppy tipusnál.:)
 
Back
Oldal tetejére