• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

A székely elmegy a hegyekbe kirándulni a fiával. Rájuk esteledik és megszállnak egy erdészházban.
Éjszaka felébred a székely, és kérdi a fiától:
- Mit csinálsz, édes fiam?
- Maszturbálok apám.
- Na, és hogy haladsz, fiam?
- Még nem sokra haladtam apám.
- Na, akkor most már próbálkozz a sajátoddal!
 
AZ OSSZES ADMINNAK A FORUMON: LEHETNE, HOGY EGY KICSIT JOBBAN ODAFIGYELTEK ARRA KINEK A REGISZTRACIOJAT FOGADJATOK EL? VAN EGY UJ TAG, EGY IDOS HOLGY. MEZTELEN KEPEKET KULDOZGET MAGAROL A FORUM FERFI TAGJAINAK, KULONBOZO KITEKERT POZOKBAN AZ INTIM TESTRESZEIROL. EGY SAMSUNG GALAXY S8-AST IGER CSEREBE KULONBOZO SZEXUALIS SZOLGALTATASOKERT. KULONOSEN FELHABORIT, HOGY MINT KIDERULT A TELEFON CSAK EGY GALAXY S5 ES NYILVANVALOAN VALAMI BAJA VAN MERT RENDKIVUL LASSU ES CSAK NAGYBETUVEL LEHET VELE IRNI... :eek:
 
Forumon spammerek nehezen jutnak at de a tapi folyamatosan belefut abba hogy megkeruli a reget. Nick van?

Ha kiderul hogy tapi akkor kikapcsolom egy idore
 
Ohh akkor ezt benyaltam :) Útban a bolt felé csak megláttam az admin kiáltást és valóságosnak tűnt a rizsa :)

Viszont..... ha már itt vagyok (ritkán vagyok a topikban) szeretném kérni mindenkitől, hogy a vicceket és minden más tartalmat csak a jó ízlés határain belül publikáljunk.
Lehet érzékenyebb vagyok ahogy öregszem, de tényleg hiszek abban hogy van egy olyan vicc kategória, amin mindenki tud nevetni anélkül, hogy **szok meg **nák lennének benne vagy épp ***szturbálás.
Lehet a mondanivaló vicces, de leírva picit sok. Köszi a megértést azok nevében és védelmében is akik helyett esetleg írtam most :)
 
Ohh akkor ezt benyaltam :) Útban a bolt felé csak megláttam az admin kiáltást és valóságosnak tűnt a rizsa :)

Viszont..... ha már itt vagyok (ritkán vagyok a topikban) szeretném kérni mindenkitől, hogy a vicceket és minden más tartalmat csak a jó ízlés határain belül publikáljunk.
Lehet érzékenyebb vagyok ahogy öregszem, de tényleg hiszek abban hogy van egy olyan vicc kategória, amin mindenki tud nevetni anélkül, hogy **szok meg **nák lennének benne vagy épp ***szturbálás.
Lehet a mondanivaló vicces, de leírva picit sok. Köszi a megértést azok nevében és védelmében is akik helyett esetleg írtam most :)
A tanítónéni kérdezi az iskolában a gyerekeket:
- Mi az: négy lába van, barna és az erdőben él?
- Medve - kiabálják a gyerekek.
- Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne őzike is!
A tanítónéni folytatja:
- Mi az, zöld, fűben van és ugrik?
- Béka - kiabálják a gyerekek!
- Jó gondolat - mondja a tanítónéni, de lehetne szöcske is.
Erre Móricka megkérdezi a tanítónénit:
- Mi az, amit a tanítónéni ha a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor kiveszi kicsi és puha?
A tanítónéni hatalmas pofont kever le Mórickának, de az csak folytatja:
- Jó gondolat, de lehetne rágógumi is!
 
Back
Oldal tetejére