• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Viccek

Villanyszerelő ovodás gyermekét megcsípi a darázs. Apuka hazaérve megkérdezi gyermekét mi történt?!
-Apa én csak ültem a homokozóban, játszottam, arra repült egy darázs és az egyik vége nem volt leszigetelve![emoji1]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
A brokkoli azt mondja : úgy nézek ki mint egy pici fa.
A gomba azt mondja: úgy nézek ki mint egy esernyő.
A dió azt mondja : úgy nézek mint egy agy.
Megszólal a banán: - Nem tudnánk témát váltani????:LOL:
 
Erdélyben a Harghitán van egy öreg juhász. Este behajtja a juhokat, kis unokájával nyugovóra térnek a kunyhóban. Esti idill,villany nincs,pattog a tűz. Az öreg kiszúrja, hogy a kis unoka oldalt fekszik és kémleli a padlót. Áthajol a kis unoka felett érdeklődve nézi mit néz ennyire a gyerek.Látja az ágy lábánál a puli fekszik, lába fent,és kényelmesen nyalogatja a golyóit. Megszólal az unoka: Drága nagypapa ha én ezt meg tudnám csinálni én lennék a legboldogabb. Nagypapa gondolkodik, majd leteszi a fejét hátat fordítva,megszólal: hát csináld... de vigyázz meg ne harapjon..:cautious:
 
Erdélyben a Harghitán van egy öreg juhász. Este behajtja a juhokat, kis unokájával nyugovóra térnek a kunyhóban. Esti idill,villany nincs,pattog a tűz. Az öreg kiszúrja, hogy a kis unoka oldalt fekszik és kémleli a padlót. Áthajol a kis unoka felett érdeklődve nézi mit néz ennyire a gyerek.Látja az ágy lábánál a puli fekszik, lába fent,és kényelmesen nyalogatja a golyóit. Megszólal az unoka: Drága nagypapa ha én ezt meg tudnám csinálni én lennék a legboldogabb. Nagypapa gondolkodik, majd leteszi a fejét hátat fordítva,megszólal: hát csináld... de vigyázz meg ne harapjon..:cautious:

Én egy nagyon jó férj vagyok. Nem járok baráti összejövetelre,nem iszok alkoholt,nincs humorérzékem,

Mégsem vagy olyan jó férj? Van humorérzéked? Ejnye! :D
 
Back
Oldal tetejére