• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Versenynaptár 2011

atti76 said:
Best regards from Germany to Hungary... good luck
The Team of AquaticScapers.com

;)

Szuper! Drukkolok mindenkinek innen is. :thumbup:
Örülök, hogy többen is indultok, így legalább lesz egy kis magyar színezete ezekenk a versenyeknek is. :angel:
 
A HAC-ra készült totál képet küldtem, mert azóta teljesen "túlnőtték" magukat a növények. Gyakorlatilag az aki 2/3-a növény... A fő Micros. a rendszeres ritkítás ellenére akkora, mint egy nagyobb focilabda. Szét kellett volna kapnom, és még legalább 2 hónapra lett volna szükség az új képekhez.
Ha jól láttam, csak egy fotót lehetett csatolni, ugye?
 
Újabb versenykiírás, kiegészítettem a listát is ezzel:

Russian Open Aquatic Plants Laoyout Contest 2011:

Elég komoly az összdíjazás, 200 000 rubel (kb. 1 360 000 Ft !), ennek a felét nyeri az első helyezett. Ha jól láttam már korábban versenyeztetett munkákat is be lehet küldeni, csak erről tájékoztatni kell a szervezőket. Még publikálatlan akváriumok bónusz pontot kapnak. További részletek itt: http://aquajournal.ru/roaplc/cabout.php?lang=en
 
Huh Dani köszi. Az ASW már teljesen kiesett.

Megpróbálunk bedobni valamit. Remélem többen is bedobjátok legalább a HAC-os akikat.
 
viktorlantos said:
Huh Dani köszi. Az ASW már teljesen kiesett.

Megpróbálunk bedobni valamit. Remélem többen is bedobjátok legalább a HAC-os akikat.

Viccelsz!? Ha nem postolod a vivariumos képeket, teljesen elfelejtem. ;)
 
ASW határidő ugye ma lejár, de hogy magyar földön ez pontosan mit jelent, abban segítene valaki? Mert most jutott eszembe az esemény és gyorsan még délelőtt elküldtem a HAC-os képeket, csak éppen nem tudom, volt-e még értelme. :)
"Final entry deadline is March 31, 2011 at 5:00 p.m. PT. "
Ez európai idő szerint mikor jár le?
 
KaZe said:
ASW határidő ugye ma lejár, de hogy magyar földön ez pontosan mit jelent, abban segítene valaki? Mert most jutott eszembe az esemény és gyorsan még délelőtt elküldtem a HAC-os képeket, csak éppen nem tudom, volt-e még értelme. :)
"Final entry deadline is March 31, 2011 at 5:00 p.m. PT. "
Ez európai idő szerint mikor jár le?
Restrictions apply and eligibility is limited. Entry deadline is March 31, 2011 at 5 pm PT (EXTENDED TO APRIL 15th) Szóval van még időd :D
 
Basszus majdnem elfelejtettem. Nah keresek valami képet azt' elküldöm, már csak a részvét miatt is.
 
Igen, a határidőt meghosszabbították április 15-ig, úgyhogy hajrá, nevezzetek! A listában is átírtam. Ezentúl a hamarosan lejáró határidőket pirossal kiemelem.
 
Hehe, azon az oldalon ahol én néztem, a határidő meghosszabítást nem írja, de köszi az infót.
Mondjuk ezidáig semmi válasz nem jött tőlük, hogy beérkezett volna a nevezésem. :?
 
KaZe said:
Hehe, azon az oldalon ahol én néztem, a határidő meghosszabítást nem írja, de köszi az infót.
Mondjuk ezidáig semmi válasz nem jött tőlük, hogy beérkezett volna a nevezésem. :?

Nekem se jött...
 
Március 31-én lejárt a Russian Open Aquatic Plants Layout Contest 2011 (RUOAPLC 2011) nevezési határideje. A szervezők tájékoztatása alapján 22 országból érkeztek nevezések:

Hobbyists from 22 countries participated in the Contest.

Here is a list of these countries.

Russia, Ukraine, Belarus, Brazil, Mexico, Italy, Spain, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Croatia, Lithuania, Latvia,Czech Republic, Hungary, Poland, Malaysia, Vietnam, Taiwan, Hong Kong, Azerbaijan, Uzbekistan, Kazakhstan.

Az eredményhirdetésre még várni kell, valamikor májusban lesz.

Jó látni, hogy mi is ott vagyunk a résztvevők között. :) Innen a fórumról nevezett még valaki rajtam kívül?
 
Back
Oldal tetejére