• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Valley of Dreams

Ha ezt a két képet megnézed, akkor látszanak a riccia szálak.
Érdemes figyelni rájuk, mert elképzelhetetlenül kis darabkákból is képesek kifejlődni olyan helyeken, ahova az ember nem akarta telepíteni őket legyen az gyep, másik moha, dekor, bármi.
Ha ilyen hívatlan telep kezdeményt lát az ember, érdemes azonnal kicsipeszelni, mert hamar át tudja venni a kezdeményezést és akkor már késő.

Ezzel tisztában vagyok hogy mindenhol fog nőni. Hát nálam pont az ellenkezője. A 3-bol csak 1 van ami csak vegetál, a másik 2 kritikus. Majd az én naplómba teszek fel képet. Nem akarom zsolt240-nek terhelni a naplóját ezzel a témával.
 
Sziasztok! Véleményt kérek!

Az a furcsa helyzet állt elő, hogy szerintem az én "építményemet" jobb egy kicsit magasabbról fényképezni, legalábbis én tegnap este erre a következtetésre jutottam. Ahhoz, hogy az általam "fennsíknak" almodott rész érvényesülni tudjon. Az ISOval, rekesszel, idővel még nem bírok, most ne azt nézzétek :), illetve a takarító robotok egy nap után teletúrják a völgyet földdel, és ha igazán jót akarnék, akkor csurig kell majd tölteni az akit, az tény, hogy valami látszódjon a felszínből is ebből a magasságból.

köszi előre is.DSC00353 (2).JPG
 
és akkor egy komolyabb komment is, ma 45 perc elektromos fogkefézésre volt idő, és persze a vízcserére, ezért nyírni már nem maradt idő. Pedig tudnék rajta igazítani, de hogy hetente...pfff
(ja, asszonynak el ne mondjátok, hogy azzal túrtok az akváriumban, amivel utána ő fogat mos, mégha fejet nyilván cseréltek is...ajjjajjjjj

ja, nem lett komolyabb.
 
Nagyot dobott a látványon az emelés! Az "út" végén baloldalt betennék egy apró követ, hogy ne lássam, hogy üvegbe ütközik, hanem úgy tűnjön, elkanyarodik jobbra, így nyernél egy kis teret, illetve jobban is emelkedhetne hátrafelé a homok. És igen, kéne az a nyírás :)
 
Nagyot dobott a látványon az emelés! Az "út" végén baloldalt betennék egy apró követ, hogy ne lássam, hogy üvegbe ütközik, hanem úgy tűnjön, elkanyarodik jobbra, így nyernél egy kis teret, illetve jobban is emelkedhetne hátrafelé a homok. És igen, kéne az a nyírás :)

Köszönöm Mester! :)

Mindet megfogadom, csak jussak oda, jövő hétre tervezem.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére