• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech extra-low tech nano.

A jobb oldali ammania/rotala átkerült a 108-asba, szerintem jobb így, hogy üres a sarok, viszont az anubias még vsz. kijön és bucékat teszek a helyére, túl nagyok a levelei ebbe az akváriumba.

nanoIMGP2031.jpg

tettem még egy kísérletet és megpróbálkozom még egyszer a vörös loricariaval, az előzö - állítólag ugyanebből a forrásból származó - mini halacska (kb 2 cm) 2 napot bírt.
Ő kb 1 hete lakik itt, szóval van esély, hogy megszokja .... aztán, ha kinövi, megy a 108-asba a kollegához...

loriIMGP2005.jpg
 
Az én vörös lorikáriáim nem ilyen pirosak. Mondjuk nagyobbak is, 5-6 centisek. Majd lefotózom.
 
jelentem utolsó oto is elhagyott, mostantól nem veszek többet, ide biztosan nem habrosusok és a mini Lori megoldja majd amit kell.
Egy tigris mama megpetésedett, gyanúsan kevés a narancssárga pötty a pocakban, lehet, hogy ők kevesebb utódot hordanak, vagy csak ő spórolt?
tigIMGP2580.jpg
tigIMGP2594.jpg
 
Egy tigris mama megpetésedett, gyanúsan kevés a narancssárga pötty a pocakban, lehet, hogy ők kevesebb utódot hordanak, vagy csak ő spórolt?

Első petésségnél nem szokták túlzásba vinni, most nálam is van egy, akinek csak 6 kis gombóc volt a hasában. Méretre sem tűnik túl nagynak a lányzó, bár a kép lehet csalóka.
A sötétebb színű is nagyon szép! Kíváncsi leszek majd a kicsikre. Érdekes variációk tudnak mixelődni a különböző vérvonalakból.
 
Ellenben elképzelhető, hogy a megemelt világítás még az alacsony igényű növényeimnél is tápanyaghiányt okozott:
Magnézium, vas?
nanoIMGP2840.jpg
nanoIMGP2843.jpg
nanoIMGP2844.jpg
 
Back
Oldal tetejére