• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech extra-low tech nano.

Köszi, örülök, hogy tetszik, de a crs állomány sajnos nem az én érdemem, @dexkill kertésztárs tenyészetéből származnak.
Talán most, hogy látok petés nőstényeket - majd nálam is gyarapodnak.
Valahonnan vérfrissítésnek beszerzek majd pár egyedet még, de alapvetően boldog vagyok velük.
Halas akvaristának indultam - itt fertőződtem meg a növényekkel - aztán egyre inkább azt veszem észre, hogy a garnélák lassan fontosabbak lesznek mindkettőnél ...
 
Köszi, örülök, hogy tetszik, de a crs állomány sajnos nem az én érdemem, @dexkill kertésztárs tenyészetéből származnak.
Talán most, hogy látok petés nőstényeket - majd nálam is gyarapodnak.
Valahonnan vérfrissítésnek beszerzek majd pár egyedet még, de alapvetően boldog vagyok velük.
Halas akvaristának indultam - itt fertőződtem meg a növényekkel - aztán egyre inkább azt veszem észre, hogy a garnélák lassan fontosabbak lesznek mindkettőnél ...
Szinten zenesz :)

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
A petésedés szerintem egyértelműen jó jel[emoji16]
Nálam is anno születtek picik, de valami nem volt mégsem tuti...[emoji853]
Elvagyok egyelőre a vegyes minőségű RC és red rili garnikkal[emoji4]. Esélyem sincs szelektálni, több 100 egyed van, meg egy halom növény...


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Nagyon szép garnélák. És a képeid is tetszenek(y)(y)

Köszönjük szépen, a garnélák nevében is.
A képek majd lesznek jobbak még, ha egyszer tényleg legyőzöm a lustaságomat és előveszem az állványt a lámpákkal, ezek csak amolyan kézből elkövetett bűntettek, hogy a medencét és lakóit naplózni tudjam. A crs-ek pedig ahogyan már korábban is írtam, Dexkill tenyészetéből jöttek.
Köszi még egyszer!
 
A manóba.
Azt lehet tudni, hogy miért pont ott és csak azon a kis részen?
A többi gyökér egészséges, zöld, semmi nyoma az algának.
Ill. zöld pont van pár levél tetején, de azt eszik az amanók....
Hogyan kellene védekeznem?
 
A manóba.
Azt lehet tudni, hogy miért pont ott és csak azon a kis részen?
A többi gyökér egészséges, zöld, semmi nyoma az algának.
Ill. zöld pont van pár levél tetején, de azt eszik az amanók....
Hogyan kellene védekeznem?
Ott az eros aramlat
[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére