• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech extra-low tech nano.

60% vízcsere meg volt, zöld algát a falról lekapartam.
A Seachem Purigen másnapra csíkokban bebarnult (tehát a nitráttal tényleg lehetett bibi?)
A cyanó lejött, de picit odébb egy anubias levélen ismét felbukkant, igaz - nem terjed.
Molly beszerzése folyamatban csakúgy mint a fecskendőé.
A világítást 1 értékkel + 2 órával csökkentettem.
Most 10-12ig és 16-21.30 ig megy 30%-ra visszavéve.
A víz kristálytiszta, elhullás nincs (se hal - se garnéla)
Ez az Így tovább.Fecskendő patikában 80-150 ft. A molly elintézi ami maradt vagy előjön. Ha a vized beállt nem jön többet.(y)
 
én is nagyon bírom őket!
A nagyobb társasba nem tudom mit tegyek, lehet, hogy ugyanilyenek lesznek!

Az a vicc, hogy azért kezdtem csak az akvakertészt nézi, hogy a halaknak jobb/szebb környezetet biztosítsak, aztán most ott tartunk, hogy ők lettek a kiegészítők a növények és garnélák mellett ...
 
gyönyörűek ezek a garnélák. Annyira tetszenek, hogy minden színből tartanék vegyesen.
Hát azt csak külön akváriumban javasolnám. Különben teli leszel vadas garnélákkal. Nehéz egy színt kiválasztani... nálam ezért van mindig egyre több akvárium :)
Ha elvadulnak ilyesmi látványban lesz részed:
21067712305_f6337dabb8.jpgP1080395 by Zsolt, on Flickr

Egyébként tényleg neocaridina úgyhogy jó nekik a csapvíz ;)
 
a nagy garnélázásban elfelejtődött az aktuális állapot, tessék:

akvP7159.jpg

A Montecarlo szépen hozza az új leveleket, Luigi-éktól kapot anubias petite-k láthatóan jól érzik magukat,
a ludvigia viszont felkopaszodott, a fenti levelek szép vörösek, de a szár randa ...azt hiszem a következő vízcserénél félbe vágom és a fenti szálakat a kopaszok mellé nyomorgatom. Vagy a kopaszokat dobjam mindjárt ki?
A GA-s anubias minikből 2 kipurcant, 2 szép volt, a 2 haldokló pedig kezd magához térni és hozza az új, pici hajtásokat:

anubias mini P7111.jpg

Ecset alga még van, de tűnőben.
A Fluoris Glue ronda fehéren szárad, valami mást kell legközelebb kitalálnom...
 
Back
Oldal tetejére