• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vízilabda EB - Budapest 2014

Markiboy

Főkertész
Ugyan már a véghajrájában tart a 2014-es vízilabda Európa Bajnokság, adózzunk ezzel a topiccal lányaink és fiaink tiszteletére, mert döbbenetes az amit művelnek a vízben, nem csak most, hanem az elmúlt sok-sok évtizedben is, szinte megszakítás nélkül.

Július 27-én kerül megrendezésre a döntő (Vasárnap este 20:30) a Hajós Alfréd uszodában, a Szerbekkel szállunk harcba az aranyért, a lányok pedig éppen most játsszák a bronz mérkőzést.

Hajrá hajrá! (y)(y)
 
Ezek a fiúk , lányok felejthetetlen élményeket szereznek,szereztek.
Az olaszok elleni elődöntőről még sokáig fogunk beszélni.
Iszonyat tartásról tettek tanúbizonyságot a srácok azzal,hogy minduntalan felzárkózó olaszokkal szemben mindig volt
egy plusz erő,amit mozgósítottak.Még sok sok élményt fognak szerezni nekünk,abban biztos vagyok.
 
Sajnos az olasz meccset nem láthattam, éppen dolgoztam. Két ügyfél között az autóban a rádió persze szólt, szurkoltam, örvendtem a megérdemelt győzelemnek.
Ha ma este azt tudják játszani a szerbek ellen amit a csoportmeccsen, akkor nagyon szép esténk lesz.
Azért a tegnapi sem volt kutya, a lányok hozták a dobogót, ezért minden elismerést megérdemelnek. Az olasz lányok reakcióiból (pl a meccs után amikor csapkodta a lány a dolgait a földhöz) lehet igazán látni, micsoda tétje is volt ennek a meccsnek.
 
Back
Oldal tetejére