• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

UP Aqua Shrimp Sand

viking

Kertész szaki
Sziasztok!

Tehát UP Aqua Shrimp Sand spéci garnélás aljzat.Esetleg akinek már vannak tapasztalatai ezzel az újdonsággal kapcsolatban az itt megoszthatná velünk.Egy inkább garnélás akváriumba mennyivel jelenthet ez a talaj több pluszt mint mondjuk egy Shirakura Red Bee Sand vagy az ADA Aqua Soil Amazonia?
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nem ha jol remlik taiwan. Mas a szemcse es a szerkezet is.

Köszi Viktor!

Azt olvastam a termékleírásban hogy milyen jó tulajdonságokkal rendelkezik garnélák szempontjából.Növényes viszonylatban vajon hogy teljesíthet,van e valamilyen hatása a növényzetre,tartalmaz valamilyen tápanyagot?
 
Köszi Viktor!

Azt olvastam a termékleírásban hogy milyen jó tulajdonságokkal rendelkezik garnélák szempontjából.Növényes viszonylatban vajon hogy teljesíthet,van e valamilyen hatása a növényzetre,tartalmaz valamilyen tápanyagot?

Nincs benne tapanyag. Novenyhez is jo csak ki szemcsemeretu es konnyu talaj
 
Én nekem volt, szerettem. Nagyon kemény, 1-2 mm-es golyók, scape-t nehéz belőlük építeni, sőt nem is nagyon lehet, mert ellaposodik, elgördül egymáson a sok kis golyó.
garnélázáshoz tökéletes, bár drága, ennyiért inkább Red bee sand-et vennék a helyedben, növényezés esetében meg inkább gondolkozz ADA talajokban, de jó a HELP és az Enviroment is. (y)

Szerk.: Ez nem az a lágy-égetett agyagos aljzat, picit leviszi a PH-t nem sokkal.
 
Back
Oldal tetejére