• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Up Aqua reduktor

Sziasztok!
Ha bárki ismeri ezt a típust,kérem írjon.
Köszi.
P1100385.jpg
 
Bármilyen mágnesszelep el tud romlani.... én a helyedben egy ilyen olcsó reduktort nem vennék használtan. Érdemes újat venni mert arról tudod ,hogy még nem használták . Használtan előjöhetnek betegségek persze ez nem törvényszerű. Az utóbbi időben nagyon befürödtem a használt dolgokal és megígértem magamnak ,hogy inkább várok egy picit még és kiperkálom az újra a jobbra mert ha befürödsz egy használt eszközel akkor csak ráfizetsz és eljutsz a végén az új árához :/
Szia, igen ez màr nekem is megfordult a fejemben, sőt egyszer-egyszer rà is fàztam màr... Tanulhatnèk belőle. Ja ès a sràc 30èrt vette a GA-ban ès 25-èrt kínàlgatja. (Up Aqua típusú) Csak annyira jó lenne màr Co2 szett!!!
Màs.... Kifaggatnàlak egy kèt dologról ha megengeded. Nèztem újat màs angol aukciós oldalakon ès nem mertem megrendelni mert hàtha nem kompatibilis a miènkkel. Èn szereztem egy Maxima típusú új, tűzoltó 2kg-os Co2 palackot, azon gyàrilag rajta van egy hàt nemis tudom pontosan mi a neve sztem azt kell nyomni amikor olt vele az ember. Szóval ezt èn nem merem leszerelni róla, vkit megkèrek majd rà. Ha ezt leszereltèk akkor minden tovàbbi nèlkül rà fog menni a reduktor? Bocsi a sok kèrdèsèrt
 
Nekem most halt be egy hasonlónak (ez is UP Aqua csak egy másik típusa) a mágnesszelepe. A problémája hogy nem bír behúzni a mágnesszelep.
A mágnesszelepet le lehet szedni a a reduktorról.
A kérdés hogy lehet-e ezekhez valahol kapni külön mágnesszelepet és ha igen hol?
Jelenleg kiszedtem a belsejét és csak mint reduktor funkcionál!
Helló Stevbig! Debrecenben(Csillag utca) van egy pneumatikai bolt ott próbáld meg!
 
Segítség!!!

Sziasztok. Van egy UP-Aqua reduktorom mágnesszeleppel. Tegnap még ment. Cseréltem palackot, mert kifogyott, de most akárhogy tekerem rá a palackra, nem zár. Kinyitom a palackot, és szelel a szelep, vagy ahol tényleg jönnie kell a gáznak, vagy a túloldalán ahol van 4 pici lyuk, amit nem tudom hogy minek van, mindenesetre nem lehet elzárni:S
Jah és a cuccnak a mutatója olyan helyen áll, ahol nincs barázda, tehát a 0 alatt bőven. Valakinek van ötlete, hogy mit lehet ilyenkor kezdeni?

Szerk:
Megoldottam, most működik, bár a kijelzője még mindig a semmit mutatja:(
 
Utoljára módosított:
Segítség!!!

Sziasztok. Van egy UP-Aqua reduktorom mágnesszeleppel. Tegnap még ment. Cseréltem palackot, mert kifogyott, de most akárhogy tekerem rá a palackra, nem zár. Kinyitom a palackot, és szelel a szelep, vagy ahol tényleg jönnie kell a gáznak, vagy a túloldalán ahol van 4 pici lyuk, amit nem tudom hogy minek van, mindenesetre nem lehet elzárni:S
Jah és a cuccnak a mutatója olyan helyen áll, ahol nincs barázda, tehát a 0 alatt bőven. Valakinek van ötlete, hogy mit lehet ilyenkor kezdeni?

Szerk:
Megoldottam, most működik, bár a kijelzője még mindig a semmit mutatja:(

Huh az alapján amit írsz először megnézném, hogy a mutatós rész rendesen rá van szorítva. Megfogod a két órát és ha a palackon forog ez a rész, akkor szorítsd rá!
Mivel ezek ilyen betétes reduktorok erre mindig figyelni kell. Ezt csekkold először.
 
Kérdezném hogy mekkora kimenő nyomást tud ez a reduktor, atomizerrel lehet-e használni?
Semmi negatív tapasztalat? Mert lehet hogy bepróbálok egyet. (az első oldalon szereplő réz kinézetűből)

Köszi
 
Utoljára módosított:
Kérdezném hogy mekkora kimenő nyomást tud ez a reduktor, atomizerrel lehet-e használni?
Semmi negatív tapasztalat? Mert lehet hogy bepróbálok egyet. (az első oldalon szereplő réz kinézetűből)

Köszi

Atomizerekhez jó. Erre találták ki az ilyen reduktorokat.
 
Back
Oldal tetejére