• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Up Aqua reduktor

Nekem már jó egy éve megvan, s azt kell mondjam eleinte én is féltem töle mivel kinai cucc,da azt kell mondjam tökéletesen ellátja a feladatát,s a mágnesszelep abszolut nem melegszik.
Én eddig csal pozitivat tudok róla mondani,nem is beszélve az ár-érték arányáról s hogy minden egybe van szerelve,söt aukciós link moderálva-en olyat is láttam amire rá volt szerelve már szerelve a bubiszámláló,nem egy rosz kis ketyerék na...
:thumbup:
 
Ma megjött az enyém is GA-ból (köszi a gyors ügyintézést fiúk) .Azonnal összeszereltem a palackkal és ment a szódásszifon hehyére .
Pár óra használat után én is azt tudom mondani hogy abszolut nem melegszik a mágnesszelep .Viszont azt szeretném kérdezni tőletek , hogy a kimenő nyomást mérőn a mutató nálatok is kicsit vándorol ?A saját tűszelepét én nem használom (majdnem teljesen nyitva van), hanem tettem utána egy másikat
(teljesen úgy néz ki mint a GA-s ADA csak 3k alatt volt az ára ) Ha a sajátját használom akkor is ez van .Ettől függetlenül teljesen jól müxik.Tud valaki vmi okosat?
 
A középső imbuszkulcsos csavarral mit lehet állítani? Nem egészen értem minek az, amikor ott van rajta a csapocska vagyis a tűszelep. Ha kevés a buborék, vagy kicsik a buborékok, akkor jobban megnyitom a csapocskát és kész. Több CO2 jut az akváriumba. Köszönöm a választ!
 
Az ibuszkulccsal a menet meretet valtod attol fuggoen, hogy kis vagy nagypalackkal hasznalod.
 
Állíthatod vele a kimeneti nyomást. Difihez elég 2 bár, reaktorhoz/atomizerhez több kell.
 
Sziasztok!

Nem rég találtam egy más verzót az Up-tól a kölönbség az, hogy e reduktoron a mágnesszelep egy összkötõ toldatal van rögzítve tehát nem ugy mint a többi verziónál ami a Green Aqua shopban látható. Valyon melyik a jobb? Ami még jó ebben a verzióban, hogy kézel tudod állítani a kimenõ nyomást és nem imbusz kulcsal. E téren biztos sokkal kényelmesebb de melyik a jobb erre kíváncsi lennék. Majd linkelek képeg róla..
 
Sziasztok!

Nem rég találtam egy más verzót az Up-tól a kölönbség az, hogy e reduktoron a mágnesszelep egy összkötõ toldatal van rögzítve tehát nem ugy mint a többi verziónál ami a Green Aqua shopban látható. Valyon melyik a jobb? Ami még jó ebben a verzióban, hogy kézel tudod állítani a kimenõ nyomást és nem imbusz kulcsal. E téren biztos sokkal kényelmesebb de melyik a jobb erre kíváncsi lennék. Majd linkelek képeg róla..


Na róla beszéltem :

469233596_o.jpg


Nekem abszolút most ő a favorit ! Most fogom megrendelni :)
 
Komolyabbnak néz ki mint a másik ! Ezen minden réz , a másik ha jól tudom alumíniumból van .Ára ?
Ráadásul nincs úgy egybeépítve mint az alu, ha meghal a mágnesszelep akkor tudod cserélni. Az alu verziónál valami mechanikus elemet mozgathat a reduktoron belül, hogy nem ezen keresztül jön a gáz, hanem egy másik kivezetésen. Ilyesmi mágnesszelepem van, mint ami a réz verzión, csak nincs krómozva, ipari gépről származik, teljesen jól működik, sőt a sera-é is ilyen.
 
Nekem most halt be egy hasonlónak (ez is UP Aqua csak egy másik típusa) a mágnesszelepe. A problémája hogy nem bír behúzni a mágnesszelep.
A mágnesszelepet le lehet szedni a a reduktorról.
A kérdés hogy lehet-e ezekhez valahol kapni külön mágnesszelepet és ha igen hol?
Jelenleg kiszedtem a belsejét és csak mint reduktor funkcionál!
 
Ráadásul nincs úgy egybeépítve mint az alu, ha meghal a mágnesszelep akkor tudod cserélni. Az alu verziónál valami mechanikus elemet mozgathat a reduktoron belül, hogy nem ezen keresztül jön a gáz, hanem egy másik kivezetésen. Ilyesmi mágnesszelepem van, mint ami a réz verzión, csak nincs krómozva, ipari gépről származik, teljesen jól működik, sőt a sera-é is ilyen.
A másikon is lehet cserélni ha tönkre megy .Nekem olyan van , vettem már le .
 
Sziaszto!

Mennyit szabad adni egy Up Aqua màgnesszelepes hasznàlt reduktorèrt? Ha újonnan veszi az ember mennyi garancia van rà? Ahogy olvasom a màgnesszelep el tud romlani....
Köszi
 
Sziaszto!

Mennyit szabad adni egy Up Aqua màgnesszelepes hasznàlt reduktorèrt? Ha újonnan veszi az ember mennyi garancia van rà? Ahogy olvasom a màgnesszelep el tud romlani....
Köszi

Bármilyen mágnesszelep el tud romlani.... én a helyedben egy ilyen olcsó reduktort nem vennék használtan. Érdemes újat venni mert arról tudod ,hogy még nem használták . Használtan előjöhetnek betegségek persze ez nem törvényszerű. Az utóbbi időben nagyon befürödtem a használt dolgokal és megígértem magamnak ,hogy inkább várok egy picit még és kiperkálom az újra a jobbra mert ha befürödsz egy használt eszközel akkor csak ráfizetsz és eljutsz a végén az új árához :/
 
Back
Oldal tetejére