• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új Shirakura termékek érkeztek!

viktorlantos

Alapító
Admin
Feltöltöttük korábbi leapadt készletünket a Shirakura termékekből és bekerült 3 új termék.

Shirakura Ásványi por (fehér) üvegben - 8g. A korábbi ásványi por lezárható üveges kiszerelésben.
Shirakura Ebi Dama Garnélatáp - 80g. A Shirakura legnépszerűbb tápja, most már nagy kiszerelésben is.
Shirakura Red Bee Sand aljzat - 8kg. Kifejezetten garnéláknak kifejlesztett talaj. Garnéla tartáshoz és tenyésztéshez.

http://www.greenaqua.hu/gyartok/shirakura.html

Kellemes böngészést
 
A Shirakura tápok szerintem az egyik legjobbak, amik léteznek, én is ezt használom, árban is teljesen korrekt. A talajt pedig most fogom kipróbálni, de gondolom csalódni nem fogok benne ;)
 
Szentgyo, kíváncsi vagyok, hogy az ADA Aqua Soil hatásával összehasonlítva a garnéla talajjal milyen tapasztalatod lesz! Írd majd meg, kérlek. (Növény növekedés, Ph csökkentő hatás, ammónia termelő hatás kezdetben, aljzat általános kezelhetőség - ültethetőség, iszaposodás hosszabb távon, stb.).
 
keymaker said:
Szentgyo, kíváncsi vagyok, hogy az ADA Aqua Soil hatásával összehasonlítva a garnéla talajjal milyen tapasztalatod lesz! Írd majd meg, kérlek. (Növény növekedés, Ph csökkentő hatás, ammónia termelő hatás kezdetben, aljzat általános kezelhetőség - ültethetőség, iszaposodás hosszabb távon, stb.).

Mindenről be fogok számolni, már jegyzetelek :)
 
Back
Oldal tetejére