• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Progressive Consciousness - 45x30x30 (40 l)

Címre van ötleted? Biztosan ki fogok tudni találni valamit, egyelőre sajnos folyton a Westworld jut eszembe, de bizonyára csak azért, mert most nézem a sorozatot. És hát tényleg olyan De majd kitalálok mást, ha nem adsz egy jó tippet. Nem lehet hosszú neve, max 2 szó, de inkább
Szerintem jó a cím, nincs semmilyen más ötletem, ... a "Megkésett eső" pedig már foglalt.:D
 
Tudom, hogy nem nagy szám - hiszen "csak" sima neocaridinákról van szó - mégis ha arra gondolok, hogy mennyire nehezen sikerült beszereznem ezt a pár darab orange rili garnélámat, örömteli nap a mai.

IMG_20170108_152956-1.jpg
 
Kezdett zavarni, hogy a növények bedúsulásával eltűntek a részletek. Csináltam újakat :)
Két fotó az átalakítás közepéről:

View attachment 25267 View attachment 25266

Számítok a "kezdődik.." stb. jellegű kommentekre :D
Uh mirol maradtam le??? A sok munka atka... Kicsit elfoglaltabb vagyok es nem kovettem a valtozasokat?
Jahh... vagy csak kezdodik......

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Kezdett zavarni, hogy a növények bedúsulásával eltűntek a részletek. Csináltam újakat :)
Két fotó az átalakítás közepéről:

View attachment 25267 View attachment 25266

Számítok a "kezdődik.." stb. jellegű kommentekre :D
Na de jó "apa kezdődik" [emoji2] ,emlékszem még Ozzynál,a bodzapálinka iszogatás közben erre a mondatra: "Én csak nézelődök,és tanulok,hol vagyok még hozzátok" na jelentem felnőttél [emoji106] [emoji108]
 
Jahh... vagy csak kezdodik......
Ügyes körítés :) (y)


Ez nem kezdő dik mán...
távelvunéto-szárecigne-sávrengi-bugyogá, és fűzöld legyen a plüsskanapé :D


Na de jó "apa kezdődik" ,emlékszem még Ozzynál,a bodzapálinka iszogatás közben erre a mondatra: "Én csak nézelődök,és tanulok,hol vagyok még hozzátok" na jelentem felnőttél
Kikérem magamnak, pálinkaiszogatásban már akkor is jó voltam. Tudom a nagy dologtalanságomban többet is villanthattam volna..
Sok más mellett azt is megtanultam hogy "elsőként szerezzünk be egy nagy hordót..." :D
 
Utoljára módosított:
Végül matadt a fauna az üvegben,vagy pecáztál?
Nekem kicsit fura a bal hátsó sarok.De ha megtisztelnél minket egy szemből fotózott képpel,lehet,hogy jobban látszana,mit is akartál. :)
 
Végül matadt a fauna az üvegben,vagy pecáztál?
Maradt. Az otokkal volt a legnehezebb dolgom, folyamatosan a leghozzáférhetetlenebb és legszárazabb sarok felé igyekeztek leeresztés közben.

Nekem kicsit fura a bal hátsó sarok.De ha megtisztelnél minket egy szemből fotózott képpel,lehet,hogy jobban látszana,mit is akartál.
Szerintem neked (is) a 2 hátsó - új - kő a furcsa, pedig igazából a 3. (a széles) az. De annyira be van ágyazódva, hogy ennyire nem bolygattam meg a dolgot, próbálom idővel növényesítéssel korrigálni majd (meg igazából még azért sem bántottam, mert nem nagyon találtam szimpatikusabbat a készletből). De ugye tudod, hogy nem volt jó ötlet ezt nekem szóvá tenni? :)
Az első kő helyére is többet kipróbáltam (a hegyes, középen), végül nem az lett. Kevés volt a választék.
Teljes fotót majd csak akkor posztolok, ha picit összekapták magukat a növények..
 
Utoljára módosított:
Maradt. Az otokkal volt a legnehezebb dolgom, folyamatosan a leghozzáférhetetlenebb és legszárazabb sarok felé igyekeztek leeresztés közben.


Szerintem neked (is) a 2 hátsó - új - kő a furcsa, pedig igazából a 3. (a széles) az. De annyira be van ágyazódva, hogy ennyire nem bolygattam meg a dolgot, próbálom idővel növényesítéssel korrigálni majd (meg igazából még azért sem bántottam, mert nem nagyon találtam szimpatikusabbat a készletből). De ugye tudod, hogy nem volt jó ötlet ezt nekem szóvá tenni? :)
Az első kő helyére is többet kipróbáltam (a hegyes, középen), végül nem az lett. Kevés volt a választék.
Teljes fotót majd csak akkor posztolok, ha picit összekapták magukat a növények..
Csak a legszélén lévő kő a furcsa,de spec csak azért,mert nagyon az üvegen van.Legalábbis a képek alapján,ezért szorgalmaztam egy képet szemből.
Tudom,de azt is,hogy őszinteséget vársz! :D
 
Back
Oldal tetejére