• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Sziasztok!

Elmegyek kapirgálni a Balatonra három napra és mire visszajövök azt sem tudom hol vagyok!?

Már csak az lenne jó dolog ha a helyes írásomat is ellenőrizné (és rögtön jelezné a hibát)!

Azt hiszem most egy pár napra lelassulok!

Nekem ez olyan válltozás, mintha egy high-tech akvárium sor fogadott volna itthon a régiek helyett!

Üdv Mindenkinek!

A.ttila

Ellenőrzi, ha látsz szavakat pirossal aláhúzva abban helyesírási hiba van. Ha az egérrel nyomsz a szöveg felett egy jobb egér gombot akkor megmutatja mi a helyes. ;) (y)
 
Kép beillesztés az új felületen picit másképp megy mint korábban. Ha megvan a kép URL címe, akkor katt a szerkesztőben a kis fotós ikonra és a felugró ablakba másold be a kép címét.
Lehet automatikusan is felismeri a kép URL-eket, még nem próbáltam.

Videóknál viszont a vimeo és youtube videók címeit közvetlen beírhajátok a szerkesztőbe. Azt a rendszer automatikusan felismeri.
 
Szia Viktor!

A.ttila, nyugi viszonylag könnyű megszokni az új rendszert. Ha valamit nem találsz, írd be ide és segítünk.

Rögtön kapok is az alkalmon!

Régen volt a : témák megjelölése olvasottként - most hogyan tudom ezt megtenni (mert ugye úgy néz ki mintha semmit nem olvastam volna korábban)?

Köszönettel!

A másik: most látom hogy a törlés lehetőségét hosszabb ideig felkínálja!
Szerintem jó volt a limit (csak kicsit lehetne több mint 1 óra)!

A.ttila
 
A fórum migrálása után a rendszer nem jegyezte meg mi volt az olvasott témád. Ezért ha az elmúlt 2-3 nap eseményeid átfutod az ÚJ HOZZÁSZÓLÁSOK menü segítségével a felső sávon, akkor érdemes A FÓRUM OLVASOTTNAK JELÖLÉSE gombra kattintani. Ekkor eltűnnek a régi topikok az új hozzászólások menüből és tiszta lappal indulhatsz. Egyszerűbb az egész mint így leírva szóval hajrá! (y)
 
A levélírásnál eddig látható volt, hogy az elküldött levelet a címzett megtekintette e már vagy sem.
Most ezt a lehetőséget nem látom.
 
.......... csak az lenne jó dolog ha a helyes írásomat is ellenőrizné (és rögtön jelezné a hibát)!..................

A Google Chrome az ellenőrzi a helyesírást a fórum helyett is (ha bekapcsolod persze és Magyar) korrektül.
 
A levélírásnál eddig látható volt, hogy az elküldött levelet a címzett megtekintette e már vagy sem.
Most ezt a lehetőséget nem látom.

Igen mert az új rendszerben nem privát üzenetek vannak, hanem "beszélgetések". A beszélgetés több ember között is történhet, ezért sincs benne ez a funkció.
 
Köszi a választ. És nem lehetne megoldani valami kis jelöléssel vagy hasonlóval?

Pont a fent leírtak miatt nem lehet. Pl mi van ha 2 ember van a beszélgetésben? Mi alapján jelölné olvasottnak az üzenetet?
A régi rendszerben csak 2 ember vett részt egy beszélgetésben így egyszerű volt láttatni, hogy célbaért az üzi.

Lehet ezt a funkciót hiányolni fogják néhányan, de az új beszélgetésfolyam és a korlátlan üzenetbox, több résztvevős beszélgetés remélhetőleg kárpótol majd.
 
Csak egy kis móka :) Amolyan díjazzuk, hogy aktív tagja van a fórumnak. Én szerintem ;)
 
Ezek a pontok leginkább csak a játék része. Későbbiekben lehet kitalálunk rá valami extra csavart.
Viszont pl. érhet olyan meglepetés, hogy valódi ajándékot kapsz, mondjuk a szülinapodon, ha erre jársz. :)
 
Kedves mindenki, a napi privátokat jelenleg 15-re korlátoztuk. Nem szeretnénk, ha spam miatt elöntene a megállíthatatlan pü halom.
Ha ez szűk, majd a későbbiekben lazítunk rajta, de jelenleg nincs más mód a korlátlan számú üzenetküldés szabályozásának.

Köszi a megértést
 
Szia Viktor!

Bocsánat, csak én voltam (meghívókat küldtem az Akvakertész találkozóra, meg válaszoltam a válaszokra), semmi pánik!

Kicsit túlbuzgó voltam!

A.ttila
 
Back
Oldal tetejére