• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Elképzelhető, hogy nincs limit, de ez talán kevésbé lenne jó, mert időnként szabadjára kell engedni a "robot seprűt" az meg senkinek sem lenne jó. Utána nézek.
Engem speciel nagyon zavart az 50-es limit. Nem is tudom, hogy mi értelme korlátozni. Az is adatbázisban tárolódik, nem sok helyet foglal.
 
Balázs neve mikor lesz ott az online moderátorok között?:)
A régi hangulatjelek jobban tetszettek.
 
Szebb, letisztultabb, jobb, működésileg is fejlettebb. Szokni kell, ez tény, de hamar menni fog! ;)
 
Nekem eddig tetszik...az új rangok is komolyak,kertész segéd lettem :D
Ahogy nézem Stevo is ebben a rangban van még,akkor nem most lépek feljebb....:D
 
Nekem eddig tetszik...az új rangok is komolyak,kertész segéd lettem :D
Ahogy nézem Stevo is ebben a rangban van még,akkor nem most lépek feljebb....:D
Szerintem a rangok feltöltése folyamatban van, ha meg nem, akkor zúzhatsz párszáz hozzászólást még, akárcsak én, hogy szintet lépjünk! :D
 
Szerintem a rangok feltöltése folyamatban van, ha meg nem, akkor zúzhatsz párszáz hozzászólást még, akárcsak én, hogy szintet lépjünk! :D

Menni fog,hamarosan indul a naplóm és újra itt fogok ólálkodni meg hózzászólogatni...:D
 
Nekem egy kicsit túl világos, így este olvasva eléggé bántja a szemem, valamint nem tudom hiba-e, de ha a "főoldal" feliratra kattintok akkor kiléptet az oldalról.

Közben megoldódott az utóbbi probléma, ugyan megjegyeződött a nic név és a hozzá tartozó jelszó, mégis újra kézzel be kellett gépelni, utána már nem dobott ki
 
Rangokat kalapáljuk még. :)

Nekem egy kicsit túl világos, így este olvasva eléggé bántja a szemem, valamint nem tudom hiba-e, de ha a "főoldal" feliratra kattintok akkor kiléptet az oldalról.

A színeken szerintem kicsit finomítani fogok, bár ami este normális az reggel sötét. Szóval ez mindig egy ilyen ördögi kör.
A főoldali link akkor léptet ki, ha egy ideje nem fórumoztál. Most 1 órán belül van a session vége. Ennél a motornál nem maradsz belépve örökre. Időnként kivág.
 
Köszi a választ, közben kiegészítettem a hozzászólásomat, alapban a böngésző megjegyzi a nevet és a jelszót, így egyből belépve nyílik meg az oldal, de utána bármikor rákattintottam a főoldal feliratra egyből kidobott. De ekkor ha be akartam lépni, megjelent a belépés menü, de nem is volt kitöltve, mint sok helyen szokás, szóval beírtam a nevem, és pár próbálkozás után a jó jelszót is sikerült eltalálni, azóta már nem dob ki a főoldal feliratra. Úgy látszik talán frissíteni kellett a firefox memóriáját :)
 
Szerintem nagyon jó lett az új motor, kicsit át kell állni a megszokott mozdulatokról, az ember már csukott szemmel kattintott:), ! Fiúk, megint odatettétek magatokat!
 
Átpörgettem a topicot, de nem találtam arról információt, hogy hol lehet belőni azt, hogy az utolsó hozzászólás legyen elől.
Megőrülök attól (általában fórumokban), ha esetenként mindig egy pl 2009es hsz-szel köszön a topic és nekem kell az utolsó oldalra lapozni.
a phpbb ugyebár megcsinálta nekem, hogy utolsó első :)
 
Ha főoldalon a hozzászólásra kattintasz, automatikusan az utolsó hsz-hez dob. Ha a topikokat látod akkor a kis kék pötyire kell nyomni, hogy az új hsz-t lásd.
 
Ha főoldalon a hozzászólásra kattintasz, automatikusan az utolsó hsz-hez dob. Ha a topikokat látod akkor a kis kék pötyire kell nyomni, hogy az új hsz-t lásd.
Sokat használom iPad-ről a fórumot. Van néhány gomb, amit igen nehéz eltalálni. Ez a kék pötty - nagyítás nélkül - egyszerűen mission impossible. :confused:
 
Fontos!

Ha egy forumnál a fórum sorában a jobb oldali utolsó bejegyzés szerzőjére böksz, akkor automatikusan oda ugrik.
Ha a bal oldalon a dátumra vagy a topik címére böktök, akkor is máshogy viselkedik. Egyik az utolsó olvasatlanra a másik a topik elejére ugrik.
Szóval ez 3 különböző funkció. Csak figyelni kell hova kattintasz
 
Sokat használom iPad-ről a fórumot. Van néhány gomb, amit igen nehéz eltalálni. Ez a kék pötty - nagyítás nélkül - egyszerűen mission impossible. :confused:

Köszi ez hasznos. Megnézem majd én is. IPAD-en lehet Tapatalk HD jobb megoldás mint csak a fórumot direktbe használni. Az pont a PAD-re készült
 
Back
Oldal tetejére