• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új fórum motor került az Akvakertész alá

Bár én még csak viszonylag kevés ideje vagyok a fórum tagja, de azért tetszik ez az új motor. Át kell szokni de jó lesz ez. Csak így tovább.
Nem lehet markánsabban elválasztani az idézetet az új hozzászólástól? vagy csak nekem nehezen kivehető?
 
A magyarítás folyamatosan történik. Dolgozunk rajta gőzerővel. ;) Nektek hogy tetszik a gyors hozzászólás?
 
CTRL + és nagyobb lesz :) A dátumos rész még engem is zavar de hozzá lehet szokni.

Az csak ideiglenes megoldás, meg úgy szétcsúszik a kép és nem lesz átlátható.
Annyi hely van a oldal irányba, hogy özön. A téma címe bal oldalt a hozzászólások jobb oldalt középen meg egy nagy üres folt.

És most látom, hogy csak 1 idézetet tesz be válaszolásnál.
 
Az csak ideiglenes megoldás, meg úgy szétcsúszik a kép és nem lesz átlátható.
Annyi hely van a oldal irányba, hogy özön. A téma címe bal oldalt a hozzászólások jobb oldalt középen meg egy nagy üres folt.

És most látom, hogy csak 1 idézetet tesz be válaszolásnál.

Megnézzük majd, hogy a stílussal tudunk e finomítani rajta. Az idézet nem baj ha nem kilóméter hosszú. A réginél is volt limit talán 3.
 
Valakinek sikerült már összekapcsolni a profilját a facebook fiókjával? Nekem mindig hibaüzenetet dob.
 
Valakinek sikerült már összekapcsolni a profilját a facebook fiókjával? Nekem mindig hibaüzenetet dob.
Nekem sem sikerült, még :(
Folyamatosan hibaüzenetet kapok, de összekapcsolás nélkül is műkszik a fészbuk. :p
 
Valakinek sikerült már összekapcsolni a profilját a facebook fiókjával? Nekem mindig hibaüzenetet dob.
Nekem se sikerült.:confused:
Jó lett az oldal, még szokni kell :)
A réginél kiemelte a topicot vastagon ha új hozzászólás volt, itt is vagy csak én nem látom?
 
A főoldalon a kis növényke besötétül, ha van új hsz a topikban. Egyébként fent a friss-re kattintva kidob minden új hszt.
 
Hol tudom átállítani, hogy az utolsó hozzászólás legyen elöl? Valamiért nem találom és nem örökölte a funkciót.
Eddig nekem elég macerás használni. Bár biztos azért mert ilyen fészbúkos izéket sem használok.
Azt még nem néztem de remélem 50-nél több üzenetet engedélyez használni, ez egy nagy problémája volt részemről az előzőnek.
 
A főoldalon a kis növényke besötétül, ha van új hsz a topikban. Egyébként fent a friss-re kattintva kidob minden új hszt.
Köszi már annyira megszoktam, hogy így olvasgatok:).
 
Hol tudom átállítani, hogy az utolsó hozzászólás legyen elöl? Valamiért nem találom és nem örökölte a funkciót.
Eddig nekem elég macerás használni. Bár biztos azért mert ilyen fészbúkos izéket sem használok.
Azt még nem néztem de remélem 50-nél több üzenetet engedélyez használni, ez egy nagy problémája volt részemről az előzőnek.

A visszaolvasás viszont most is működik, Attibvának válaszoltak az előző oldalon ;)
 
Nekem se sikerült.:confused:
Jó lett az oldal, még szokni kell :)
A réginél kiemelte a topicot vastagon ha új hozzászólás volt, itt is vagy csak én nem látom?

Na akkor ez még lehet nem működik benn.
Amúgy nekem nagyon bejön ez az új forma :)
 
Érdekes és kicsit szokni kell, de majd belejövünk.
Kérdésként feltenném, hogy a privát üzeneteknél most nem találom, hogy hány darabot lehet írni, százalékban sem jelzi. Vagy csak én nem találom, vagy esetleg korlátlan lett, ezért nem jelzi a rendszer?
 
Érdekes és kicsit szokni kell, de majd belejövünk.
Kérdésként feltenném, hogy a privát üzeneteknél most nem találom, hogy hány darabot lehet írni, százalékban sem jelzi. Vagy csak én nem találom, vagy esetleg korlátlan lett, ezért nem jelzi a rendszer?

Elképzelhető, hogy nincs limit, de ez talán kevésbé lenne jó, mert időnként szabadjára kell engedni a "robot seprűt" az meg senkinek sem lenne jó. Utána nézek.
 
Back
Oldal tetejére