• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ELOS ledek

viktorlantos

Alapító
Admin
Van olyan alkalom amikor ránéz az ember egy lámpára és a vizuális orgazmus kis időre elfeledteti a wattszámokat, a hatékonyságot. Ez az a pillanat amikor hatalmába kerít a vágy.... kell! ;)

Hiába na, az olaszok nem ma kezdték a formatervezést:
http://blog.captive-aquatics.com/captiv ... -elos.html

Az interzoon volt szerencsénk az összes modellt látni. A hatékonyságuk nem annyira volt wow effekt, de megjelenésükben csak a Vitrea lámpái ütötték őket.
A felhajtható üvegfedeles lámpa volt a nagy növényes akijukon. Izgi volt.
 
Basszus,ez nagyon durva:D
hát..merítettem rendesen ihletet a DIY lámpámhoz..
azt hiszem,értem,mire gondoltál a viuális orgazmus dologgal:D
 
most olvastam:
ELOS The Aquarium Company
So the next country from where we will choose some aquascapers to be part of our team will be Hungary. Looking to all requests from Hungary, we had no doubt that we had to choose 2 or 3 aquascapers from there.
The other countries will need to wait a little bit more... but not too much! We will come back shortly to look for aquascapers in others countries!

To whom is interested in be part of the team, please contact me by Private Message.

Best regards,
Elos PrManager
 
akkor megérte!(y)
Amúgy kik ezek pontosan? :D
A honlapjukon lévő cuccok nagyon elegánsak! Ezt a LED lámpát meg valami YouTube videóban már láttam egy akváriumon. Ja és ha jól emlékszem azt írták, hogy szűrő nélkül megy az akvárium.
 
Király és ez mit is jelent pontosan? :) Viktor, te tuti tudsz valamit.
 
Van olyan alkalom amikor ránéz az ember egy lámpára és a vizuális orgazmus kis időre elfeledteti a wattszámokat, a hatékonyságot. Ez az a pillanat amikor hatalmába kerít a vágy.... kell! ;)

Hiába na, az olaszok nem ma kezdték a formatervezést:
http://blog.captive-aquatics.com/captiv ... -elos.html

Az interzoon volt szerencsénk az összes modellt látni. A hatékonyságuk nem annyira volt wow effekt, de megjelenésükben csak a Vitrea lámpái ütötték őket.
A felhajtható üvegfedeles lámpa volt a nagy növényes akijukon. Izgi volt.

Szexi dögök, az biztos!

Csak hát az olasz, meg az elektronika... Mert ugye baromi jól néz ki egy Alfa Romeo, de két gyerekkel egy kietlen országúton - 15 fokban mégis százszor inkább egy 8 éves Toyota Corolla...
 
Még egy gondolat: Wabi Kusa vonalon viszont nagyon hiánypótló lenne bármilyen megoldás akár tőlük, akár mástól, mert elég nagy kihívás a pilács a tálak fölé szegény user-eknek. :)
 
Szexi dögök, az biztos!

Csak hát az olasz, meg az elektronika... Mert ugye baromi jól néz ki egy Alfa Romeo, de két gyerekkel egy kietlen országúton - 15 fokban mégis százszor inkább egy 8 éves Toyota Corolla...

Véletlenül imádom az olasz design lámpákat. Semmi gond műszakilag velük és egyik gyönyőrübb mint a másik. Csak, hogy a két kedvencemet említsem meg Vistosi és http://www.catellanismith.com/ . Az emberek többsége el sem tudja képzelni, hogy mit jelent egy szép lámpa a falon vagy a mennyezetről lelógatva. Olyan szinten tudja öltöztetni a teret, hogy csak kamillázgatnak...hiszen magával ragadja az embert egy-egy szép pilács. Ámul és bámul, hogy mire nem képes az emberi fantázia és kéz :)

Hogy az akvarisztikára is szemet vetettek, az csak örömmel tölt el. Azért tényleg lenne még mit kitalálni ebben a témában. Üzletileg finoman szólva is niche market :)
 
Mondja valaki azt, hogy nem szép.
903491_733979456631842_1561931667_o.jpg
 
Mondja valaki azt, hogy nem szép.
903491_733979456631842_1561931667_o.jpg
ha csak ez kell, akkor én mondom!
ok, nem csúnya, ha konkrétan villamosszék formája volna vagy ha még inkább egy fogorvosi berendezésre emlékeztetne, akkor csúnyább volna, de szépnek azért nem szép :)
Szerintem ha alá tenném a csuklóm, azonnal csinálna róla egy röntgenképet.
 
Akkor jól érzem, hogy neked a Bang and Olufsen irányvonal nem fekszik? :)
dehogynem! az nagyon is. Mondjuk főleg a 80/90-es évekből.
de hát hol van ez egy BO cucchoz képest :D
igazából nem csúnya, persze, csak gondoltam kötözködök egy kicsit.
Viszont az már csak így van, hogy nekem a drága márka összehasonlításban az ELOS labdába sem rúg az ADA mellett, ami a designt illeti.
 
Nekem viszont az ELOS lámpái sokkal jobban tetszenek, mint egy ADA Solar. Az Aquasky-nál rezeg a léc, de egy szürke Solar I annyira nem jön már be. Lehet túl sokat láttam már :D
A Giesemann Futura ledjei még gyönyörűek.
 
Utoljára módosított:
Úgy néz ki,mintha egy kisiparos otthon a műhelyében gyártotta volna.Tőle ez nagyon jó minőség lenne,de ELOS?Lehet,hogy kölcsönkaptak néhány EHEIM mérnököt?Mondjuk nem,mert akkor szürke müanyagból lenne.Akkor biztos szabin voltak a dizájnerek,és a karbantartó lakatost kérték meg,hogy dobjon már össze valamit:DA kedvencem a két csavar a tetején...Inkább egy AquaLighter.Mondjuk egyikre se lesz soha pénzem(akkor indítanék inkább belőle még egynanot:D),úh a véleményem nem mérvadó.
 
Back
Oldal tetejére