• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Uj akvarium be indítás

Adam Butkai

Nézelődő
Sziasztok
2 hete holnap beinditotam 180l juwel vision tankot .jbl malardo talajt használok co2 megy .és minden szintem magas foszfatszint nitrát kalium szintem magas .tropica tápot használok. Fecskedeztem easy life start ot a vízbe. Megjelent az alga is .szóval nem tudom mit tegyek .meg mértem a csapivizbe lévő foszfatszint igen magas .szóval nem tudom .zavarban vagyok minden jó tanácsot szívesen fogadok .
 
Sziasztok
2 hete holnap beinditotam 180l juwel vision tankot .jbl malardo talajt használok co2 megy .és minden szintem magas foszfatszint nitrát kalium szintem magas .tropica tápot használok. Fecskedeztem easy life start ot a vízbe. Megjelent az alga is .szóval nem tudom mit tegyek .meg mértem a csapivizbe lévő foszfatszint igen magas .szóval nem tudom .zavarban vagyok minden jó tanácsot szívesen fogadok .

Szia!

Ha a gyári szettet és az ahhoz adott technikát használod, akkor nincs jó hírem, egyre rosszabb lesz. Elvileg egy 600 l/órás belső szűrővel árulják azt a 180 literes akvát, amit nem is értek, hogyan gondolták, de végülis mindegy, mert használhatatlan.
 
Ha rám hallgatsz nyitsz egy naplót az akvádnak, ahol megadsz minden technikai és egyéb paramétert. Ott jobban/többet tudunk segíteni.

Ezt úgyis zárni fogja @inadsz Dani. :)
 
Naplók szekcióban olvasgass és minden világos lesz. Nyitsz egy topikotbaz akváriumodnak.
 
Back
Oldal tetejére