1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata Learn More.
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Új ADA növénytápok és vízkezelők

Kategória: 'Green Aqua', témanyitó: viktorlantos, téma nyitása: Febr 14, 2017.

1. viktorlantos

viktorlantos Alapító Admin

Tag:
    Ápr 15, 2009
    Kedvelik:
    48,389
    Hely:
    Budapest
    Változnak az idők. Erősebb lámpák vannak forgalomban manapság, ahol ahogy te is írod akár kis vashiány is kialakulhat. És nem úgy fest, hogy fényből alább adnának a későbbiekben sem.

2. Mardifunk
    Épp nem fórumozik ...

Mardifunk Főkertész

Tag:
    Júli 17, 2013
    Kedvelik:
    846
    Hely:
    Budapest
    Ha az alapvető szükségleteket nézzük, ez 50%-os áremelés az ADA részéröl. (Belekalkulálva a kisebb kiszerelés jótékonyan elfedő hatását). Értem én, hogy prémiumság van, meg bling-bling, de akkor tegyék is bele azokat az aranypelyheket a pezsgőbe!

(A foszfátot meg tolhatom pluszban.)

Utoljára módosított: Máj 2, 2017
  3. Andris87
    Épp nem fórumozik ...

Andris87 Főkertész

Tag:
    Júni 30, 2011
    Kedvelik:
    581
    Hely:
    Budaörs
    Igen, tökéletes párosítás az új tápcsomag a Solar RGB-hez, Aquasky-hoz, vagy bármilyen nagy fényerejű LED-hez :)

viktorlantos kedveli.
  4. Andris87
    Épp nem fórumozik ...

Andris87 Főkertész

Tag:
    Júni 30, 2011
    Kedvelik:
    581
    Hely:
    Budaörs
    Sziasztok!
    Az újraindított 60as akinál átálltam az új tápokra (normál Brighty K és Mineral + ADA talajrendszer). Fény (Aquasky), CO2 változatlan. Most 2 hetes az akvárium.
    Azt veszem észre, hogy az előző akiból áthozott Anubias nana, Buce, Crypto-k levelei fakóbbak és durván lyukadnak. A zselés HC sem halad úgy mint máskor, mintha gyökérre nem is dolgozna. Emellett a Rotala rotundifolia és wallichi szépen fejlődik. Az üvegen jön egy kis pontalga is.
    Nem értem mi történik itt... Mit tegyek?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aktuális oldal megosztása