• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA növénytápok és vízkezelők

Így legalább már nyílt titok, hogy a kiegészítő vas nem csak ajánlás, hanem valóban szükséges.

Változnak az idők. Erősebb lámpák vannak forgalomban manapság, ahol ahogy te is írod akár kis vashiány is kialakulhat. És nem úgy fest, hogy fényből alább adnának a későbbiekben sem.
 
Ha az alapvető szükségleteket nézzük, ez 50%-os áremelés az ADA részéröl. (Belekalkulálva a kisebb kiszerelés jótékonyan elfedő hatását). Értem én, hogy prémiumság van, meg bling-bling, de akkor tegyék is bele azokat az aranypelyheket a pezsgőbe! [emoji23]

(A foszfátot meg tolhatom pluszban.)
 
Utoljára módosított:
Változnak az idők. Erősebb lámpák vannak forgalomban manapság, ahol ahogy te is írod akár kis vashiány is kialakulhat. És nem úgy fest, hogy fényből alább adnának a későbbiekben sem.
Igen, tökéletes párosítás az új tápcsomag a Solar RGB-hez, Aquasky-hoz, vagy bármilyen nagy fényerejű LED-hez :)
 
Sziasztok!
Az újraindított 60as akinál átálltam az új tápokra (normál Brighty K és Mineral + ADA talajrendszer). Fény (Aquasky), CO2 változatlan. Most 2 hetes az akvárium.
Azt veszem észre, hogy az előző akiból áthozott Anubias nana, Buce, Crypto-k levelei fakóbbak és durván lyukadnak. A zselés HC sem halad úgy mint máskor, mintha gyökérre nem is dolgozna. Emellett a Rotala rotundifolia és wallichi szépen fejlődik. Az üvegen jön egy kis pontalga is.
Nem értem mi történik itt... Mit tegyek?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Oldal tetejére