• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Üvegről a cső lehúzása

kipser

Főkertész
Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy az üveg ki-és befolyómra rászorult a hydor szűrő gumi csöve. Sehogy nem tudom lehúzni. Valakinek nincsen valami praktikája amivel le tudnám húzni?? :) köszönöm
 
Hajszárítóval,öngyújtóval melegítsd meg egy kicsit a csövezést úgy engedni fog,aztán jobbra,balra húzogatva óvatosan le tudod majd szedni.;)
 
Vagy picit megpróbálod jobban belenyomni az üveget. Így levegőt kap és ki tudod húzni.
Na még pont ezt akartam Én is írni (y).Az milyen már hogy még meg sem jött az üveg szettem de már tudom,hogy próbáljam leszedni a rászorult csövezést.
Ezért nagyon klassz ez a fórum ;)
 
ha végképp nem megy, akkor sniccerrel vissza kell vágni, Elveszítesz a csőből ugyan pár centit, de nem kell amiatt félni, hogy eltörik. Azért egy üveg befolyó kifolyó árából elég sokáig lehet a cső pótlását finanszírozni. :)
 
Én egy fogpiszkálót szoktam beerőszakolni az üveg és a cső közé. Mellette kap egy kis levegőt és utána már könnyedén lejön. Nem kell félni, nem töri el az üveget!
 
Én egy fogpiszkálót szoktam beerőszakolni az üveg és a cső közé. Mellette kap egy kis levegőt és utána már könnyedén lejön. Nem kell félni, nem töri el az üveget!

Most hogy mondod tényleg van némi hasonlóság közted és Macgyver között.
Egy fogpiszkálóval bármit elintézel :):D


EDC_Macgyver.jpg
 
Back
Oldal tetejére