• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Üveg ki- és befolyók (Lily Pipe, Glassware)

Sziasztok!

Algásodást (zöld pontalga és talán cyano a gömbmohán) okozhat egy lily pipe?

54l-es akváriumomhoz eddig az Eheim 2213 esőztetőjét használtam vízmozgatásra, most cseréltem le üvegbefolyóra.
 
Sziasztok!

Algásodást (zöld pontalga és talán cyano a gömbmohán) okozhat egy lily pipe?

54l-es akváriumomhoz eddig az Eheim 2213 esőztetőjét használtam vízmozgatásra, most cseréltem le üvegbefolyóra.

Ezt a két algát nem okozhatja! Koncentráltabb áramlásnál inkáb szakál és fonál alga szokott előjönni!
Az algákról szóló topicokban megtalálod hogy ezeket mi okozhatja.
 
Ekkora akváriumhoz már nem ártana két ilyen szűrő sem.

Egyrészt low tech, semmi turbó gyorsítás, másrészt a 2015 Eheim Classic után ez is nagy előrelépés volt... CO2 és durva táp meg fény nélkül szerintem, elég ez. De ne offoljuk szét a topicot... :sick:
 
Sziasztok, egy 60*30*36 os akit szeretn3k inditani, tetra ex 700 szürőm van. Leírása szerint 11.3mm a csövezès.
Köves, iwagumi fèle scapet szeretnèk. Ehhez milyen kifolyó kellene? Ès milyen mèretű. Mert minden fèlèt látni 12\16, 16\22, stb. Lily vagy poppy?

Köszi, Zoli
 
Srácok ,egy kérdésem lenne hozzátok.A lily pipe -nak hogyan kell dolgoznia a vizet befelé?Kinél hogy van ez????Majdnem teljesen feltöltött akváriumnál ,hogy még látszódjon ki a lily -ha elindul a szűrő,a víznek milyen mozgást kell végeznie a tölcsér résznél???Mert nálam körkörösen folyik ki a víz,és nem tudom ez most jó vagy rossz:facepalm:.
 
:D :D :D
Egyébként nálam is igy jön mint Daninál. Szerintem ez a normális. Laci nálad hogy jön???? o_O
Istenemre mondom vasárnap levideózom hogy lássátok.Szerintem érdekesnek fogjátok találni.Ha a Danié és a tied jó akkor az enyém tuti hogy furcsán szarul tolja be a vizet.TS bubikat frankón bekeveri pedig a flow ,csak magánál a tölcsérnél folyik ki furán:bored:
 
Back
Oldal tetejére