• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ünnepi nyitvatartás és megrendelés feldolgozás

viktorlantos

Alapító
Admin
FONTOS!

Közeledve a Karácsonyhoz nekünk is igazodnunk kell a háttér logisztikai hálózatunkhoz. Ezért az ünnepi nyitvatartás a következőképpen alakul:

A raktárunk dec 24-27-ig zárva tart.
28 és 29-én újra szállítunk.
dec 30-jan 3.-ig ismét zárva tartunk.

Kérek mindenkit akinek kari előtt még rendelnivalója lenne a héten vagy legkésőbb jövőhét keddig adja le.
Karácsony alatt felhalmozodott rendeléseket dec 28-29-én szállítjuk, utána már csak jövőre.

Sajnos több szállítmányunk is úton van pl olcsó üvegek, JBL talajok, kövek és dekor fák, Shirakura termékek. Ezek az ünnepek előtt érkeznek majd be előreláthatólag, illetve folyamatosan addig is. Az ADA már csak jövő évben.
 
A mai nappal az utolsó Karácsonyi rendelések is fel lettek dolgozva illetve ki lettek szállítva. :thumbup:
Akinek a beigli és a szaloncukrok között eszébe jut még valami, a két ünnep között természetesen ki tudjuk szállítani. :lol:
Csak időben adjátok le a megrendiket. ;)

Mindenesetre szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjünk nektek minden megrendelést, amit az idei évben kaptunk. :clap: Közel 640 megrendelést szállítottunk ki április óta és 1-2 esettől eltekintve sikerült ezeket probléma nélkül eljuttatni nektek. A megrendelések azt mutatják számunkra, hogy egy ilyen jellegű shopra igény van, jó úton járunk, az ötlet amit kitaláltunk valóban hiánypótló és működőképes. :thumbup:

Valamit elindítottunk az idén és ennek már most sok pozitív jele látható. Ha a sok szép akváriumra gondolok ami született, a sikeres versenyre és a remek közösségre ami itt az akvakertészen kialakult.

Jövőévi fogadalomként azt tudom ígérni, hogy igyekszünk 2010-ben még egy lapáttal rátenni. Sok izgalmas fejlesztés, események, új termékek és persze a jövőévi verseny, amire reméljük hasonló szép alkotásokat fogunk kapni.

Biztos vagyok benne, hogy izgalmas évnek nézünk elébe. :angel:

Addig is minden kedves fórumozónak, akvakertésznek, GA és ADA fanatikusnak, DIY Jedinek... Kellemes és Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk. :wave: :angel:

A Green Aqua csapat,
Ati :geek: , Balázs :twisted: és Viktor :angel:
 
oRphEus said:
viktorlantos said:
A Green Aqua csapat,
Ati :geek: , Balázs :twisted: és Viktor :angel:
Ez telitalálat! :lol:

Ez tényleg ütött :lol: :lol:
Szeretném megköszönni hogy létrehoztátok a shopot, aztán jövőre valami boltot is szeretnénk látni sok szép akival :thumbup:
 
Csak így tovább. Nagyon szép eredményt értetek el röpke egy év alatt, és hogy mindezt egy világviszonylatban is nehéz gazdasági helyzetben sikerült létrehozni az külön dicséretes. (Mi lett volna ha nincs válság!!! :p lehet minden második háztartásban növényes aki lenne.. :lol: :lol: ) :clap:
 
Noh, Green Aqua szempontból lezártuk a 2009-es évet, ma az utolsó megrendeléseket is felvették a futárok.
Ami a mai napon délután jött már csak január 4-én lesz feldolgozva.

Természetesen az ADA és BorneoWild akció december 31-ig él, de a megrendelt termékek már csak január 4 után kerülnek szállításra.

Addig is kellemes böngészést. ;)

Az évet pedig üveg cuccok, kövek és fák, valamint új ADA szállítmánnyal indítjuk majd. :angel:
 
Pünkösd hétfőn (2011.06.13) zárva leszünk. Jó pihit mindenkinek! :cool:
Keddtől a garnélás akváriumok 6 db-ról 16 db-ra bővülnek! ;)
 
Nigro said:
Pünkösd hétfőn (2011.06.13) zárva leszünk. Jó pihit mindenkinek! :cool:
Keddtől a garnélás akváriumok 6 db-ról 16 db-ra bővülnek! ;)

Akkor már csak kedden raktok össze csomagot?(mindenem elfogyott :oops: )

üdv:gzs
 
karcsu said:
Sziasztok!

A május 1-jei hosszú hétvégén hogyan lesztek nyitva?

Kösz.

Szia,
Csak szombaton leszunk delután 1-ig.
Hétfő kedd zárva.

Szombaton várok egy garnéla szállítmányt, szóval ha picit megcsúszol és csak 1/2 2-re tudsz jonni, még bent leszek.
 
Hétfőn és kedden a bolt zárva lesz, a megrendelések feldolgozása legközelebb szerdán történik.
Ha valami sürgősen kellene, ugorj be szombaton a boltba. Legközelebb szerdán vagyunk.
 
Ismét hosszú hétvége közeledik. Csütörtökön és pénteken nem leszünk nyitva. Szombaton szokásos rövid nyitvatartással várunk mindenkit. (y)
 
De gondolom holnap be lehet hozzátok tekinteni? Végre itt az ősziszünet és a megfáradt tanarak mehetnek nézni zöldet :)
 
Ergo a holnap nem játszik? ohhh ez egy nagyon rossz hír.Azért köszi...úgy látom én nem mostanság jutok el hozzátok.:(
 
Ergo a holnap nem játszik? ohhh ez egy nagyon rossz hír.Azért köszi...úgy látom én nem mostanság jutok elhozzátok.:(

Szerintem csütörtökig nyitva lesznek. Szerdán még igen. A hétfő és kedd a mostani hétre vonatkozott.
 
  • Like
Reactions: kac
Ergo a holnap nem játszik? ohhh ez egy nagyon rossz hír.Azért köszi...úgy látom én nem mostanság jutok el hozzátok.:(

Szerintem Viktor félreértett. Holnap nyitva van az üzlet, nyugodtan menj be.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reactions: kac
Oké, akkor végre megjöttek a végig remélt válaszok :):), igen egyébként azért kérdeztem Dani, mert én is így értettem ahogy te csak biztosra akartam menni. Akkor végre idén hamarabb jön a karácsony és én is körbetekinthetek. Köszönöm a választ mindkettőtöknek.
okok csak túlaggódtam, köszönöm neked is a választ
 
Sziasztok!
Lehet-e tudni az ünnepi nyitvatartást? Nyitva tartotok-e a decemberi vasárnapokon (9., 16.)?
Köszönettel:
Tódor
 
Back
Oldal tetejére