• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ügyfél project tanulságok

Na de felmerül bennem egy kérdés. 10 fokos vízben élnek, ezt eddig pláne nem tudtam, viszont így is kell nektek is kivitelezni a dolgot? Magyarán hűteni kell a vizet akkor? Ezt hogy tudjátok megoldani szobahőmérsékletről? Mondjuk be kell tenni az akvát a hűtőbe és kész :D

Ez volt a legkisebb kihívás :) Egy akvárium klíma és kész. De ha alapban ilyen hideg víz van, akkor az üvegen lévő párától semmit nem látnál :)

Ezért egy speciális akváriumot kellett gyártani hozzá.
 
Ez volt a legkisebb kihívás :) Egy akvárium klíma és kész. De ha alapban ilyen hideg víz van, akkor az üvegen lévő párától semmit nem látnál :)

Ezért egy speciális akváriumot kellett gyártani hozzá.

Klíma képes 10 fokra is? Az nem kispályás szerkezet akkor :)

Spéci páramentes üvegről még csak nem is hallottam, kameráknál már talán valami infó morzsát olvastam hogy létezik de üvegről még nem.

Le a kalappal előttetek! :)

Karbi előtti látvány.... :love: Pirítanak a lámpák, mennek a tápok... nyamm de fini :)

És az ügyél is nagyon boldog hála @Matyi odafigyelésének (y)

View attachment 40058

Ez az akváriumotok pedig a hűha kategória előttem, nagyon bejön, tuti az ügyfél (és a dolgozók) is elégedett. :)
Eheim led lámpa az ott rajta, jól sejtem?
 
Na de felmerül bennem egy kérdés. 10 fokos vízben élnek, ezt eddig pláne nem tudtam, viszont így is kell nektek is kivitelezni a dolgot? Magyarán hűteni kell a vizet akkor? Ezt hogy tudjátok megoldani szobahőmérsékletről? Mondjuk be kell tenni az akvát a hűtőbe és kész :D
Szerintem olyan gyors és rövid az útjuk a tányérig, hogy addig kibírják hűtés nélkül. Legfeljebb addig lelkileg felkészülnek a forró levesre. :unsure:
 
Kicsit nézegettem a képeket és mutatnék egy akváriumot.
Ezt a képet 2015 márciusában rakta fel @viktorlantos egy ügyfélnél üzemelő akváriumról ami már akkor se volt olyan friss akvárium.
IMG_0213-p.jpg
És még mindig üzemel az akvárium, igaz pár növény már kicserélődött és ahogy látom van fa ami már máshogy áll de három év után is még mindig alga mentesen üzemel a heti karbantartásoknak és a "szakértelemnek" köszönhetően. :) ( Bocsi a kép minőségéért, telefonos )
Photo 2018. 01. 15. 10 25 11.jpg
 
Back
Oldal tetejére