• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Two Face Shrimp Land

Taiwanokkal kellene próbálni. Star67 Csilla is azt mondta, hogy a crs-ek neki sem akarnak működni, de a taiwanok meg tök jól elvannak.
Igen ezt nekem is mondta Csilla,fene sem érti ezt.
De Laci eldöntöttem most nem vagyok hajlandó költeni eme fajok egykére sem ...... egy darabig :D
 
Ígértem képeket :

DSC05794_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSC05812_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


DSC05815_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Üdv !
Jó régen egy hónapja írtam utoljára,ezt most pótolom.
Az akvárium szépen csendben pöfög. CO2 leállítva mert az élesztős löttyel egyszerűen nem tudom a folyamatos szintet tartani.Úgy hogy szerintem be lesz rendelve még egy D201-es szett ide is.
A CRS-CBS kísérletem köszönhetően az elmúlt időszak legkeményebb nyarának teljesen eltűnt :(,és az előtte vígan ellévő szaporodó Tigris garnélák is már a múlté.:cry:
Többek közt eme rossz események miatt is fordultam vissza a járt útra a davidi garnélák felé,és jött is a sikerélmény,szerencsére a csokik nagyon jól belakták a helyüket így mostanra már sok-sok apróság szaladgál minden felé.
Érdekes hogy van köztük sötét kékes árnyalat,színtelen és piros beütés is,na Őket kel majd szelektálnom ha elérik a kívánt méretet.
Sokat gondolkodtam azon is milyen garnélát szeretnék még kipróbálni de mindig ugyan oda lyukadok ki :
Carbon Blue Rili :rolleyes:
És mint hogy ebben az osztott akváriumban ez már az összeférhetetlenség miatt kivitelezhetetlen,sejthető hogy a nem is oly rég szétbontott akvárium helyett valami újon töröm a fejem :hungry:
 
Üdv !
Naplózzunk egy kicsit,illetve a véleményetek érdekelne.
Azon dilemmába kerültem hogy nagy valószínűséggel meg kell hogy szüntessem
ezt az akváriumot úgy ahogy van :( És hogy mi is a dilemma tárgya,hogy melyik garnéla családot tartsam a továbbiakban : Csoki Sakura VS Yellow
Sajna nem tudom mindkettőt megtartani így döntenem kell majd sőt lehet hogy egyiket sem ha megérkeznek a
blue carbon rilik mert Ők költöznének a 20 literesbe amit indítanék,a 60 literben meg ugye a Full blue rilik mászkálnak.
Szóval most ezen agyalok mi is legyen.:oops:
Az biztos hogy lesznek majd eladó dolgok az állatokon kívül is,főleg az akvárium mert az elég spéci lett így nem hiszem hogy sok embernek beillik majd az elképzelésébe de hátha.
ezek távlati célok nem holnap esem majd neki az akváriumnak,egyenlőre gondolkodom.
 
Üdv!
Tegnap megszűnt a maga formájában létezni az akvárium.
A yellow garnélás korszaknak vége összesen 48 db garnéla maradt a végelszámolásnál ezek már új gazdájuknál úszkálnak.
A "csokis" felében az akváriumnak is kiszedtem a növényeket.
Ma ha minden jól meg el is bontom az akváriumot,kipucerválom és remélhetőleg hamar új gazdára lel majd úgy hogy ha @Evereka és @letsgodisco úgy gondoljátok vihető az akvárium,és még árban is tudok engedni belőle ;)
Megkérnék majd egy modit @danyi03 hogy helyezze a naplót a befejezett akváriumok közé (y)
Köszönöm !
 
Üdv!
Tegnap megszűnt a maga formájában létezni az akvárium.
A yellow garnélás korszaknak vége összesen 48 db garnéla maradt a végelszámolásnál ezek már új gazdájuknál úszkálnak.
A "csokis" felében az akváriumnak is kiszedtem a növényeket.
Ma ha minden jól meg el is bontom az akváriumot,kipucerválom és remélhetőleg hamar új gazdára lel majd úgy hogy ha @Evereka és @letsgodisco úgy gondoljátok vihető az akvárium,és még árban is tudok engedni belőle ;)
Megkérnék majd egy modit @danyi03 hogy helyezze a naplót a befejezett akváriumok közé (y)
Köszönöm !
Viheti @letsgodisco ,mert mire én odajutok ,hogy szelektálhatok addig lefolyik még pár köbméter víz a Dunán.:)Addig is megteszi a mostani 54 literes.
 
Back
Oldal tetejére