• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar [Törölve]

Status
Not open for further replies.
Sokan Superge-be áztattuk,de mióta kicseréltem a fejet azóta csak át törlöm nedvesen!
 
Sziasztok!



Pár hónappal ezelőtt vásároltam egy Twinstar 2 M 5 készüléket, a készülék kb. 10 nap után "elromlott" nem porlasztott. Az üzletben igen korrekt módon kicserélték, de a csere készülék is pár napon belül megadta magát. Ezt is kicserélték, de pár napon belül a harmadik készüléknél is ugyan az a hiba lépett fel. Ekkor telefonon beszéltem az üzlet szakemberével, aki azt mondta ,hogy nagy valószínűséggel túlfeszültséget kap a készülék ez az oka a meghibásodásnak. Azóta villanyszerelővel ellenőriztettem a hálózatot, sőt vásároltam egy túlfeszültség elleni védelemmel ellátott dug aljat is. Egy hete ismét vásároltam egy új készüléket amit az leellenőrzött hálózatról és a védelemmel ellátott aljzatról helyeztem működésbe, de a mai napon ez a készülék is"meghibásodott" Teljesen tanácstalan vagyok, hogy ezek után mi lehet a hiba, nem tudom, hogy másoknál is előfordult már ilyen ,vagy ehhez hasonló dolog. Kérem ha tudtok segítsetek, esetleg ,hogy hol lehetne javíttatni a készüléket. Segítségeteket előre is köszönöm.



Üdv : László
 
Sziasztok!



Pár hónappal ezelőtt vásároltam egy Twinstar 2 M 5 készüléket, a készülék kb. 10 nap után "elromlott" nem porlasztott. Az üzletben igen korrekt módon kicserélték, de a csere készülék is pár napon belül megadta magát. Ezt is kicserélték, de pár napon belül a harmadik készüléknél is ugyan az a hiba lépett fel. Ekkor telefonon beszéltem az üzlet szakemberével, aki azt mondta ,hogy nagy valószínűséggel túlfeszültséget kap a készülék ez az oka a meghibásodásnak. Azóta villanyszerelővel ellenőriztettem a hálózatot, sőt vásároltam egy túlfeszültség elleni védelemmel ellátott dug aljat is. Egy hete ismét vásároltam egy új készüléket amit az leellenőrzött hálózatról és a védelemmel ellátott aljzatról helyeztem működésbe, de a mai napon ez a készülék is"meghibásodott" Teljesen tanácstalan vagyok, hogy ezek után mi lehet a hiba, nem tudom, hogy másoknál is előfordult már ilyen ,vagy ehhez hasonló dolog. Kérem ha tudtok segítsetek, esetleg ,hogy hol lehetne javíttatni a készüléket. Segítségeteket előre is köszönöm.



Üdv : László

Valami probléma sajnos még mindig van. Az is elképzelhető, hogy időszakonként kap egy nagyobb löketet a hálózaton ezért hal meg az IC. Másra tényleg nem tudok gondolni.
Százával használjuk ezeket a termékeket, de ilyen jellegű hibával még nem találkoztunk az elmúlt 4 évben.

Be kellene küldeni hozzánk a készüléket a porlasztóval, hogy megnézzük biztosan jól van e összedugva, a kábelek stb nem e húzódtak ki. Tápot vagy az egész IC-t nyírja ki a hálózat.
Mivel ez a 4. készülék ami ugyanezen okból ugyanolyan gyorsasággal megy tönkre, amíg ennek az okát nem szünteted meg, nem javasolnék új eszköz vásárlást / cserét.
Minden más elektronikai eszköz a családban jól működik?

Áramszünet sem kell, hogy ilyet okozzon. A múlt nyáron volt olyan amikor nálunk naponta 15 áramszünet volt sorozatban, a boltban üzemelő egyetlen Twinstar sem hibásodott meg. Ipari környezetben ügyfeleknél sincs gond.

Kérlek hozd be valamikor vagy küld be hozzánk, hogy megnézzük.
 
Ennek a twinstarnak a "kínai" változatát próbálta már valaki? :)
megéri e vagy inkább a "márkás" ?
 
Ráapplikáltam egy itthon elfekvő happet nano belső szűrő tapadókorongját (ennek is ilyen kis bumszli van a végén, rá lehetett erőszakolni a twinstar karját), ezzel most megfogta.

Az előző szériás reaktornak legalább szabvány tapadókorongja volt.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére