• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Twinstar [Törölve]

Status
Not open for further replies.
A garnéla fórumon ez volt téma, mármint a O2 szint. Nekem az jött le az egészből, hogy sem az oxydator-ral és valószínűleg evvel a kütyüvel sem lehet veszélyes szintre emelni, mert nagyon nehezen oldódik a vízben.

Itt, az akvakertész fórumon is volt szó az Odxdator kapcsán az oxigén túltermelésről, és a végén azért arra jutottunk, hogy biztonságos, csak itt a képeken nagyobb a felhő... :) És az Oxydatornál is lehetne durvább hatást, túladagolást elérni egy töményebb hidrogénperoxiddal és több katalizátorral.

Viktor,

és ha ez Oxigént termel, akkor megoldaná a Co2 melletti esti szellőztetést? Tekinthetjük kifejezetten hasznos eszköznek is (az alga eltávolítása mellett), hiszen hangtalanul termel oxigént? Mondjuk érzékeny garnélák mellé kifejezetten javasolt is lehetne, mert oxigénnel dúsítja a vizet, mindig olyan, mintha hegyi patakban ülnének? :) Egy ilyen új kütyü mennyi kérdést, és lehetőséget vet fel... :)
 
A végén kiderül, hogy ez többfunkciós készülék, meg az is, hogy a víz oxigénszintjének is köze van az algásodáshoz :)
 
Day 1

A víz tisztább lett határozottan. BGA (cyano) fele eltűnt. Parvulában található alga harmada eltűnt.
Határozottan látványos az eredmény.

Folyt köv. :) Csinalok majd fotót a működésről csak legyen egy kis nyugi

ui: Viktor voltam Nigro nick-el most látom :)
 
ui: Viktor voltam Nigro nick-el most látom
Csodálkoztam is rajta, hogy de aktív mostanában az olasz:D
Ha a továbbiak is így alakulnak, akkor úgy érzem a húzós ára ellenére is lesz rá kereslet;)
 
Tapasztalat >>>> ott 200d., mire ideér =60.000.-Ft, ha mázlid van nem +ÁFA :)

Örök optimista vagyok, nem tehetek róla :)

Aztán talán más a leányzó árfekvése, ha hivatalosan van magyar forgalmazó és nem egyszerűen csak szürkeimport. Vagyis venni egy darabot e-öböl oldalon vagy közvetlenül a gyártótól rendelni mondjuk 100 darabot mást jelenthet. De majd kiderül, ne szaladjunk ennyire előre.
 
Utoljára módosított:
Drága lesz akár hivatalos akár nem. Ha behozatjuk vám és áfa hivatalosan akkor sajnos nem UV árkategóriában lesz.
Pontos összeget még nem tudok. A saját behozatalunkat ráadásul elkefélte a DHL.... nah mind1

Még nincs rendes terítés a termékből ezért kicsit nehezebb hozzájutni is.

Ha beválik akkor érdekes lehet több embernek is.

Mai új megfigyelés @botasz kollega pont itt volt és együtt néztük a működést.
Az Amanda lazacok kicsit be vannak húzódva CO2 időszakban a sarokba. Amikor megy a Twinstar a félősnek hitt halak beállnak szörfözni a front oldalra akár ott vagy akár nem.
Mintha Oxigén fürdő lenne. Érdekes de tényleg látványos és könnyen megfigyelhető.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére