• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Tuskó Hopkins

Az akvárium, akarom mondani ez a scape befejezte a pályafutását.
Elég jó gyakorló terep volt, sokat tanultam, elsősorban az elkövetett hibáimból, de azért sikerélmények is voltak;)
Sok mindent kipróbáltam, volt ami visszaigazolta az elképzeléseimet, volt ami nem, mindenesetre utólag nem bánom, hogy belevágtam. Talán hamarabb el kellett volna engedjem, de valahogy nem nagyon volt rá időm, meg hát azért a szívemhez is nőtt Mr Hopkins még ha egy ideje méltatlanul el is volt hanyagolva.
Köszönöm mindenkinek, aki akár egyszer is bekukkantott ebbe a naplóba, az 500 bejegyzés, a közel 65000 látogatás minden elképzelésemet felülmúlja:woot: Erre a köszönet talán nem is elég, nagyon jól esett, hogy ennyien kíváncsiak voltatok erre a kísérletemre.:)

Sokat tanultam ezzel a scape-el. Itt volt először nagynyomású CO2-m, itt próbáltam ki először a HQI világítást, birkóztam sokat sokféle algákkal és sikeresen le is küzdöttem pár csúnya támadásukat, ha nehezen is indult, de lett egy elfogadható parvula gyepem, elültetés nélkül sikerült szép nagyra nevelnem MC-t, még emers bokrok is lettek belőlük, volt araszos ranunculusom, kalandozott a crenátám, még víz fölé is kidugta a fejét, ráadásul jó magasra, majd' minden növény mutatta emers szárnypróbálgatásait, amit különösen kedvelek. Szép másfél év volt:)

A tegnap tartottunk egy after (április 29) party-t három Tamás barátommal: @stanci , @T.Tamás , @xspirit ezúton is köszönöm a segítségeteket, a szép és jó hangulatú napot, no meg azt is, hogy kitartottatok estig. Lesz még jócskán dolgom vele, de úgy érzem, a nehezét elvégeztük tegnap. Gyanítom: még hetekig fogom finomítgatni, foglak majd kérdezgetni, lesz miről;)
@Evereka Laci sajnos lemaradt erről, de majd bepótoljuk.

Adminokat megkérem, hogy tegyék át a befejezett naplók közé.
Képeket szerintem majd az új scape naplójába fogok feltölteni, ha @stanci -tól, mint az "esemény" fotós megörökítőjétől megkapom a képeket (ez rajtam is múlik, hogy mikor jutok el Hozzád:)), illetve ide is teszek majd egy-két záró képet a scape kimúlás előtti állapotáról, ami már csak növény tároló "funkció" volt.

Még egyszer köszi mindenkinek a látogatásokért, a segítségért, a kritikákért, mindenért:)
 
Back
Oldal tetejére