• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tropica kertészet - Dánia

Most így vévígnézve a beszámolót egy kérdés motoszkált a fejemben, ezeket a növényeket csak akváriumi tartásra nevelik? Vagy van más speciális ágazat ahonnan van bevétel? Nekem első blikkre túl nagy a cég, hogy hobbisták eltartsák, értem, hogy sokan vagyunk meg minden, de iszonyat költségek lehetnek itt, és még haszon is kell :) És akkor még ugye ott van a Dennerle és más kisebb cégek is.
 
Most így vévígnézve a beszámolót egy kérdés motoszkált a fejemben, ezeket a növényeket csak akváriumi tartásra nevelik? Vagy van más speciális ágazat ahonnan van bevétel? Nekem első blikkre túl nagy a cég, hogy hobbisták eltartsák, értem, hogy sokan vagyunk meg minden, de iszonyat költségek lehetnek itt, és még haszon is kell :) És akkor még ugye ott van a Dennerle és más kisebb cégek is.

Valószínűleg nem látod a piacot rendesen. A teljes piacnak porszemnyi része Magyarország. Egy egy ilyen fórum ahol most vagyunk pedig semmilyen szinten nem reprezentálja a teljes növényezést.
Nézd meg pl a dealer térképet mi van a németeknél, angoloknál stb.
 
Számomra az felfoghatatlan, hogy a cég hétről-hétre 99%-os pontossággal szállít és állandóan top minőséget. Ugyanez elmondható a Dennerléről is bár ott valamivel többször fordul elő pillanatnyi készlethiány, de amit ők művelnek az is zavarba ejtő.
 
Back
Oldal tetejére