• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Tribute to James Findley

Hello Mindenki!
Odanézz ki jött vissza! Outside_agency :)
DSC00003.jpg

Több, mint 1 hónapja eladtam a Nikon d5100-et meg mindent ami hozzátartozik és itt maradtam gép nélkül. Tegnaptól élvezhetem végre az új technika adta előnyöket. Sony A6000 ami leveri a belépő szintű DSLR-t, mint vak a poharat.
 
Hello Mindenki!
Odanézz ki jött vissza! Outside_agency :)
View attachment 28410

Több, mint 1 hónapja eladtam a Nikon d5100-et meg mindent ami hozzátartozik és itt maradtam gép nélkül. Tegnaptól élvezhetem végre az új technika adta előnyöket. Sony A6000 ami leveri a belépő szintű DSLR-t, mint vak a poharat.

Ha lesz egy kis időd írhatnál az új fényképezőről. (pl: milyen vele fényképezni, beállítások, stb.)
 
Ha lesz egy kis időd írhatnál az új fényképezőről. (pl: milyen vele fényképezni, beállítások, stb.)
Majdnem időben válaszolok. :) Egy Sony A6000 MILC-ről van szó. 11 éves koromtól tükrös géppel fényképeztem. Ez volt az isten. Viszont képminőségben abszolút ott van a MILC is. Ha akarod akkor automata módban is kitalálja mit szeretnél. De kreatívkodni sem nehéz vele. Magam részéről nagyon ajánlom.
 
Uraim az akvárium hamarosan bontásra kerül. Kérek egy moderátort tegye át a megfelelő topicba.

Mindenkinek köszönet, aki hozzájárult az építéshez és az üzemeltetéshez a maga tanácsával!
 
Uraim az akvárium hamarosan bontásra kerül. Kérek egy moderátort tegye át a megfelelő topicba.

Mindenkinek köszönet, aki hozzájárult az építéshez és az üzemeltetéshez a maga tanácsával!
Átköltöztetve. Egy végső fotót már nem érdemelt, vagy a versenyfotó óta nem került jobb állapotba?
 
A TAC on az egyik szavazatom rád ment,tettszik a természetessége az akváriumnak,csak azt a jobb felső belógó gyökérhalmazt nem tudja megszokni a szemem,nélküle sokkal jobb lenne.[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
Köszönöm!

A jobb felső gyökértömeg az emers kert belógó része. Tudom, hogy igazad van. Jobb lenne nélküle, de annyira szép a víz feletti rész, hogy inkább beáldoztam a megjelenést. Gyanítom ezért sem ért el jó helyezést a TAC-on. Többek között arra is rájöttem, hogy nem szeretnék versenyezni többet.
 
Back
Oldal tetejére