• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Titánok harca a Green Aqua-ban Nov 17!

viktorlantos

Alapító
Admin
Tegnap kipattant egy gondolat a fejemből és addig nem hagyott nyugodni míg le nem szerveztük.

:jimlad: TITÁNOK HARCA :jimlad:

Jövőhét szombaton a Green Aqua-ban!

A két titán, a nano akváriumok koronázatlan királya megküzd egymással. Cecska "az erdők réme" Tibi és Attibva "low tech megreformáló" Atti újrarendezi a Green Aqua 3 torony nanóját. Mindkét mágus kap 1-1 akváriumot és teljes szabad kezet a berendezéshez. Mindent használhatnak a srácok amit találnak. Majd a végén a harmadik akváriumot közösen dobják össze. Az esemény remekül passzol majd a szombati GA fiesta hangulathoz és kellő megkoronázása az idei versenyévad lezárásának és a HAC eredményhírdetésig tartó várakozás kellemes eltöltésének.

Aki felénk jár ugorjon be érdemes lesz megnézni mit csavaroznak össze a kertészguruk.
Természetesen közben nyugodtan bombázhatjátok őket kérdésekkel.

A mostani esemény nyitvatartási időben lesz, tehát nem lesz székes beülős színházi hangulat leginkább egy ad-hoc jó hangulatú szombat egy kis kreatív fröccsel beizzítva.

TITÁNOK HARCA A Green Aqua-ban jövőhét (november 17-én) szombaton!

Csak 1 maradhat! :cool:
 
Ma voltam kint...:D
Esetleg online közvetítést láthatunk a rendező uraktól?:)

Ezen szakadtam:) Múltkor is ezzel szívtátok a vérét.

Azóta sem osztozkodott velem az árun :hilarious: Megtartotta mindent magának :ROFLMAO:
 
Dani, az nem úgy volt, és tagadok minden olyan feltételezést, ami az ADA szerszámokkal és velem hozható összefüggésbe! :hilarious:
 
Dani, az nem úgy volt, és tagadok minden olyan feltételezést, ami az ADA szerszámokkal és velem hozhatóak összefüggésbe! :hilarious:

Akkor majd privátban nem beszéljük meg, hogy nem osztozkodunk a meg nem levő ADA szerszámokon. ;)
 
Én már csak azért is kimegyek, mert úgy is olyan ritkán jutok el a GA-ba:) De mondjuk alap felállásba is tömeg van, nem tudom hogy fog tudni ez működni..
 
A bolt működik majd normálisan ahogy a többi szombaton, csak most kicsit csavartunk a dolgon és műsor is lesz a vendégeknek :)
 
Én már csak azért is kimegyek, mert úgy is olyan ritkán jutok el a GA-ba:) De mondjuk alap felállásba is tömeg van, nem tudom hogy fog tudni ez működni..

Még a végén kiteszünk egy kivetítőt a bolt elé és mehet az autósmozi pff
 
Back
Oldal tetejére