• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tigrisek

Nálam is gh. 10-12 körűl vannak, magasabb értéken is "megélnek" egy ideig, de nem nagyon szaporodnak, és mint tudjuk, nem az a cél, hogy "ellegyenek", hanem az, hogy jól érezzék magukat. Kedves @szentgyo, Te milyen értékeken tartod őket, egyszer irhatnál pontos paramétereket is!;) Mondjuk, nem nekem lenne szükségem rájuk. :)
 
Utoljára módosított:
Nálam is gh. 10-12 körűl vannak, magasabb értéken is "megélnek" egy ideig, de nem nagyon szaporodnak, és mint tudjuk, nem az a cél, hogy "ellegyenek", hanem az, hogy jól érezzék magukat. Kedves @szentgyo, Te milyen értékeken tartod őket, egyszer irhatnál pontos paramétereket is!;) Mondjuk, nem nekem lenne szükségem rájuk. :)
Ezzel egyetértek. Lehet, hogy megpróbálom feles (20-30l) RO cserével lehúzni 10 körülire a keménységet (először persze valahogy full RO csere kellene 2-3 alkalommal).
 
Egyébként, a "tenyésztők" sokszor más-más paramétereken tartják a tigriseket (és még sok más garnélát is), ezért, ha előre érdeklődsz milyen vízben tartja őket, és ehhez hasonló értékeket állítasz be, akkor nem tudsz nagyon mellé nyúlni.
 
Eldőlt, lesz lágyviz, mindenkinek jobb így, kivéve a pénztárcámnak és a feleségemnek ;) Úh. jöhetnek a tigrisek 1 hónap múlva, addigra leviszem a keménységet 10 alá.
 
Majd megkereslek priviben, január-február előtt nem lesz aktuális.
(Karácsony, most lett kész az új layout, 0 pénz van jelenleg a hobbira. :D )
 
Tisztelt Tigristartó kolegák, a kérdésem az lenne hogy a BTO-k kicsinyei milyen szinűek születésük után? Remélem világoskék mert ha nem akkor bekavart valaki...
 
Sziasztok!

Jól gondolom, hogy a narancs tigrisek elengedéskor kb. 2-3 mm. nagyságúak?
Pénteken vettem észre 2 db. 5 mm körülit. Ma pedig 3 db. fele akkorát.
Tavaly nyáron CBS garnélákkal akartam a "Level 2"-re lépni. Akkor nem sikerült, most úgy tűnik igen és nagyon örülök.:)
 
Back
Oldal tetejére