• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kerti tó Tibi kerti dézsája

Helló!Már én is alig vártam a dézsád újraindítását!A Tiéden felbuzdulva én is konstruálok egy 275 literest!Szeretnék majd néha-néha kérdezni is...
Itt az első : Amíg megérkezik az "ibrik" , tárolhatom a tavirózsát műanyag hordóban az udvaron (micro-macro-s vízben, Amazonia földben) ?
Nem fázik meg?
Arany élete lesz, ne izgulj miatta!
 
Nálunk a tóban 3-4 fokos vízben van télen úgyhogy hacsak nem fagyasztod kockába meg akkor nem hiszem h megharagszik rád :)

Én ezt a rózsát kertészetből vettem...Gondolom ott jó meleg helyen éldegélhetett,ezért lehet rajta pár újonc levél.A kérdésem arra vonatkozott,hogy esetleg nem-e sokott kap a hirtelen hűvös környezettől ?Hehe.. Így leírva elég debilül hangzik,de nem szeretném már az elején elk..ni a projectet!
 
aja9enej.jpg

6y8etu5u.jpg

ada3e9u6.jpg
 
A tavalyi is nagyon tetszett, de a vízipálmával ez lehet még jobb lett!(y)
(bár ott meg a tavirózsa vitte a pálmát :D)
 
Tibi, a vízpumpáról kérdeznélek: csak vízmozgatásra használod, vagy "kötöttél rá" valamilyen szűrőanyag zsákot?
Valami márkás cucc, vagy kici olcó megoldás?
Előre is köszi! :notworthy:
 
Csak vízmozgatásra van, mást szerintem el sem bírna. Íbéjes, kínai, de a harmadik nyarát teljesíti. Amire vettem, arra jó! :)
 
Csak vízmozgatásra van, mást szerintem el sem bírna. Íbéjes, kínai, de a harmadik nyarát teljesíti. Amire vettem, arra jó! :)
Azon a portálon ma kb. kétezerért találtam hasonlókat (csak 40-45 centi emelő magassággal). Jó tudni, hogy egy ilyen kütyü egy ekkor dézsára elég lehet. (y)
 
Tibi, dézsa ügyben hogy állsz? Lesz idén is? Nálad tavaly megmaradtak kint az amanok? Én most két molly betelepítésén gondolkodom a fonal miatt :)
 
Szép lett Tibi, megint :)
Azt hiszem az enyémből jövőre kimarad a tavirózsa, nagyon elrontja az arányokat. Majd megy a tóba :D
 
Itt a 2016-os verzió, tavirózsa, limnobium, pinnatifida. A kis napelemes szökőkút szépen muzsikál. Nincs benne most garnéla, nincs vízcsere sem, csak utántöltöm ami elpárolog.
View attachment 14327

Tapatalkkal küldve
Hűű ez nagyon tetszetős. Rögtön azon gondolkodtam el, hogy én hová tudnék lerakni egy ilyet. [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Nem volt elég a 17+ like megint gyűjtöd?

:)

Szuper a dézsa! Tök jó, hogy újra életet leheltél bele. Nagyon szép lett (y)
 
Back
Oldal tetejére