• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Second One

Mondd el légyszi, hogy mi a különbség a CRS és a Taiwan között. Nekem az utolsó képen lévő teléjesen úgy néz ki, mint egy CRS.
Hátttőőő ha jól gondolom, akkor a hátsó csîkozásból látszik, hogy nem crs, mert ott a csíknak másképp kellene lefutnia. De majd ha esetleg ezt @Tibi vagy @TZ vagy @mastodon kolléga olvassa akkor kielégítőbb választ kapunk:rolleyes:
 
Hát ha ez a vadas akkor nekem kell ilyen. Nem tudom mennyire érzékenyek a lágy vízre mert én nem szoktam vissza sózni, csak tiszta ro víz. TDS-be kb 80 és 100 között váltakoznak az akváriumaim. Elviselnék az ilyen körülményeket?
Baromi szépek.:love:
 
Hát ha ez a vadas akkor nekem kell ilyen. Nem tudom mennyire érzékenyek a lágy vízre mert én nem szoktam vissza sózni, csak tiszta ro víz. TDS-be kb 80 és 100 között váltakoznak az akváriumaim. Elviselnék az ilyen körülményeket?
Baromi szépek.:love:
A tds-t mindenképp növelni kellene legalább 130-ra, ph-t nem nagyon mérek, de általában 6-6,5 körül van. Nekem is full ro viz van és visszasózom. Szólok ha szelektálom őket:)
 
IMG_8650.JPG Sziasztok!
Egy két képet szeretnék veletek megosztani:)szépen növögetnek a nagyban a garnélák, rengeteg kicsi van, többnyire crs, cbs vagy mittudoménmi:rolleyes:
A kis kedvenc fehér példányom aminek úgy látom, hogy fekete pötty lesz a fején, egyre bátrabb ahogy növekszik. Nehéz fotózni a telefonommal valamiért a fehéret, îme:
 
Ezek már tibee-k, tai tibee-k lehetnek, "néhány hónap mulva", már lehetnek köztük szép egyedek, f3-f4-ben.

Ha már most ilyen kis szemrevalók, milyen szépek lesznek f4-ben? Persze nem csoda, hiszen az alapállomány @Tibi-től van!
Tibee, tai tibee, mi a következő, Kasza Tibi?:D
 
Back
Oldal tetejére