• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new era

Nem olyan sok sárga levél van rajta,hogy szerintem gondot okozzon.
Akvárium feltöltve,várom hogy tisztuljon le a víz.Aprobb finomitgatásokat kell még eszközöljek a scape-en.
Szorítok Neked :) A nanoban a parvula minit ültettem megvágva és egy két gyengébb száll MC-t is, 3 hét után az elsárgult leveleket ecset és agancs jelent meg. Bár a takarítóbrigád és az olló megfékezte :)
 
Ma reggelre gyönyörűen letisztította a vizet a két EX1200;).Az egyik még tegnap este kapott mindjárt egy friss Purigent is.Most nagyon kell is majd ,mert a vasfa tuti fog színezni egy kis ideig.Habár ázott már egy ideje.Ami a lényeg ,hogy nem dölt össze a scape.Pedig amilyen peches napom volt tegnap ,nem csodáloztam volna rajta.Az egy hetes uj gumit sikerült ugy megpadkáznom ,hogy az oldala szakadt ki menthetetlenül.Ma mehetek egy zsír újért.Elég deficites nap volt a tegnapi.:mad::banghead::banghead: Aztán folytatódott itthon. Mire hazaértem ,az előző este állitgatott csap a co2 rendszeren ,Evelin akváriumába esztelenül tolta a gázt,szegény amanok meg voltak meredve.Feles vízcsere ,lily felemel.garnélák már jól vannak,4 Oto lett a kár.Ugy érzem ezt a rohadék golyóscsapot le kell cserélnem ,mert nem biztonságos.Aztán rendezem be az akváriumot ,asszony terít a gyerekeknek vacsorára.Erre nagy csörömpölés.Még nem is kapcsoltam először. @garaijozsef által küldött garnélakiemelő pipa landolt a járólapon.Hát mit mondjak ,kikerekedtek a szemeim,és elég mérgesen néztem életem párjára:bored:.De ez happy end-el zárult mert ,végülis nem törött el.Mondtam is neki :nagy mákod van.Vagy inkább nekem???:whistle:
Vannak napok amikor érdemesebb volna ágyban maradni:facepalm:;):)
 
Ma reggelre gyönyörűen letisztította a vizet a két EX1200;).Az egyik még tegnap este kapott mindjárt egy friss Purigent is.Most nagyon kell is majd ,mert a vasfa tuti fog színezni egy kis ideig.Habár ázott már egy ideje.Ami a lényeg ,hogy nem dölt össze a scape.Pedig amilyen peches napom volt tegnap ,nem csodáloztam volna rajta.Az egy hetes uj gumit sikerült ugy megpadkáznom ,hogy az oldala szakadt ki menthetetlenül.Ma mehetek egy zsír újért.Elég deficites nap volt a tegnapi.:mad::banghead::banghead: Aztán folytatódott itthon. Mire hazaértem ,az előző este állitgatott csap a co2 rendszeren ,Evelin akváriumába esztelenül tolta a gázt,szegény amanok meg voltak meredve.Feles vízcsere ,lily felemel.garnélák már jól vannak,4 Oto lett a kár.Ugy érzem ezt a rohadék golyóscsapot le kell cserélnem ,mert nem biztonságos.Aztán rendezem be az akváriumot ,asszony terít a gyerekeknek vacsorára.Erre nagy csörömpölés.Még nem is kapcsoltam először. @garaijozsef által küldött garnélakiemelő pipa landolt a járólapon.Hát mit mondjak ,kikerekedtek a szemeim,és elég mérgesen néztem életem párjára:bored:.De ez happy end-el zárult mert ,végülis nem törött el.Mondtam is neki :nagy mákod van.Vagy inkább nekem???:whistle:
Vannak napok amikor érdemesebb volna ágyban maradni:facepalm:;):)

Az a garnélapipa hihetetlen mit bír ki... Nálam az Ati tetején volt az akva fölött. Egyik matatásom alkalmával meglöktem a lámpát erre beesett az akváriumom mögé természetesen mandinerrel pattant a falról (az akva 10cm-re volt a faltól) és be a szekrény mögé...
Megértük kihorgászni. Aztán 1-2 hétre 1,5 méter magasból a földön landolt, azt is kibírta... Szóval jó cucc :)
 
Tisztelt fórumozók!!
Mint @keszalvo kollega én is egy kicsit az akvárium indítása előtt szeretném megnyitni a naplómat,hogy már az elejétől be tudjam mutatni nektek a fejleményeket.Az Inception még fut ,egyenlőre addig amig az élőlények bele nem kerülhetnek az "Új kezdet"-be.Addig is egy két fotó a készülő bútorról;).Megy a fúrás - faragás:)
21305641_a79e81f7ad89f3a7a70622612d0beed2_xl.jpg
21306547_ab12c71461c35ef552d8dc1938610e9c_xl.jpg
Lackó, a bútor hátlapja furnér vagy ugyanolyan bútorlap, mint a többi oldal?
 
Drakula érte!:)
Ez az eredmény nekem felér egy győzelemmel:love:.Álmomban sem mertem gondolni, hogy ilyen előkelő helyen végzek az akváriummal.Amikor az asszony átadta a levelet és bontogattam kifelé,azon drukkoltam legalább az első 300-ban benne legyen,de jó is lenne.Ehhez képest sokkal jobb lett az eredmény.Szerintem megér egy bekeretezést.;):)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére