• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new era

Nem semmi vastagsag van elol [emoji4] ,homok meg eltunt papa[emoji38]
Mikor bontod ? Gyep teren a mennyiseggel nem kell majd aggodnod azt hiszem !
Hamarosan robbantom.Előbb is mint terveztem mert a kicsi DoAqva amit ma remélem épségben hazaszállitok a GA-bol marad jelenlegi állapotában.Még jo hogy eddig elhuztam a restartot Evelin akváriumán.
 
Körvonalazódik az uj scape.Ma hirtelen felindulásból döntöttem:red moor talonba kerül és ami már régóta piszkálta a fantáziámat a vasfa.Hoztam is egy adagot haza.Alakul már a fejemben a dolog.[emoji6]
c70fad70082e4a8cc93afb502dc8f487.jpg
 
Sziasztok!
Meglátogatott nemrég @Pecás Szabi és itt is köszönjük az ajándékokat neki.Aztán nekilódultam és elkezdtem a munka érdemi részét.Evelin akváriumában ami volt Crenata-Parvula mini kombó...na annak a csontozásának álltam neki.Jó kis meló[emoji2]
8f4f5fe8d25c44e91e17ce05555068b0.jpg

Még az a jó hogy nincs sok[emoji2]
7b7c1a27ba4466d9bef6c121d3921436.jpg
 
Még az a jó hogy nincs sok
Háááááááááát Laci, amennyit láttam, az alapján nem fogsz unatkozni a hétvégén.
Aztán mire elülteted, úgy leszel, mint @stanci képregényében a parvula ültetéssel;)

Amit vittem azt nagyon szívesen, én viszont a szép kis garnikat köszönöm. Majd délután, mire magukhoz térnek, próbálok képet is dobni róluk.
 
Háááááááááát Laci, amennyit láttam, az alapján nem fogsz unatkozni a hétvégén.
Aztán mire elülteted, úgy leszel, mint @stanci képregényében a parvula ültetéssel;)

Amit vittem azt nagyon szívesen, én viszont a szép kis garnikat köszönöm. Majd délután, mire magukhoz térnek, próbálok képet is dobni róluk.
Ugy készülj ,mire én megyek hozzád ,addigra legyen CRS szaporulat mert azt meg én hoznák:)
Fotók jöhetnek majd a naplódban;)
Éjfélre ki is bogarásztam a Crenata-Parvula elegyet:woot:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére