• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech The green pearl

A csövek nincsenek megtörve! Látom hát egy kicsit torzít de nekem nem azért van hogy fotózzam és mit értesz az alatt hogy beköltözik a fauna?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Remélem nem valami élősködő! De a fauna az nem az élet tér vagy ilyesmi?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok júniusban egy nagyobb projektbe vágok bele!
A fehér homokot kiszedem az akváriumból! Már nagyon elegem van belőle ! Veszek + 5 l Jbl manadót és kipótolom azzal!

Lépések: halak kivétele
- víz leengedése kb 50%
-talaj kiszedése valami lapáttal vagy kézzel
-Jbl manado behelyezése (zacskós módszer )
- állott víz visszaengedése

Tudom a manadó kifelyezetten keményíti a vizet az elején így be lesz áztatva! Ha van valami amit rosszul csinálnék vagy mást ajánlotok kérlek írjátok meg!




Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! Nem volt bejegyzés egy hosszan külföldi munka miatt hónapok óta ! Mert az iPhoneom az írta ki hogy nam abban a régióban vagyok amiben vásároltam a telefont így lezárta és erre a pár hónapra nem vettem csak egy nyomkodósat! Na most már visszatétem!

Ami változott a lámpát lecseréltem ! Hűtőt szereltem fől! És egy kölcső szűrőt vettem meg egy fehérje lefölözöt!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Közben vettem egy nano akváriumot is! Ez egy fluval spec 3 2016 hátsó szűréssel 11 w Led lámpával 15 w fűtéssel levegőztetéssel!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Közben vettem egy nano akváriumot is! Ez egy fluval spec 3 2016 hátsó szűréssel 11 w Led lámpával 15 w fűtéssel levegőztetéssel!
És hűtéssel!

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével




Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 

Hasonló topikok

Válaszok
40
Megtekintések
1K
Válaszok
45
Megtekintések
3K
Válaszok
34
Megtekintések
2K
Back
Oldal tetejére