• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The Enchanted Forest

Milyen scape-t építsek?


  • Total voters
    47
Ez most komoly vagy viccelsz? :) a 2017eset fotózod?, vagy ezévben is kettőt csinálsz és most jön a második?
Most állok neki a másodiknak.Tervek meg vannak,ez most egy fantazy erdő részlet lesz.utána iwagumi!es a jövő tehát 2018 as Ialpc elrendezés is meg van tervezve,fák stb.
.
 
Úgylátom a fantasy erdő népszerű lesz ezéven. Én is azt csinálok, legalábbis a naplóm címe ezt sugallja :D
3,5 honap -nak elég kell lennie!Most az egyszer nem egy 5 hónapos akváriumot akarok nevezni,3 hónap után meg nem veszik át a hatalmat a növények!Kb addig kordába tarthatok!Mik a terveid?
 
Az első élethűbb volt; lehetett volna HORDALÉK, csak azt a nevet már Nikiék foglalták!:D

A vastag ágat már Te vágtad méretre, hogy ne nyúljon túl az akvárium szélén vagy pont ekkorát sikerült vadásznod?
Te nem raksz hungarocellt a kövek alá, mint pl. @Etele?
 
Ez ismerős. :)

Viszont a gyökérkéket szimuláló ágak nem sokkal világosabbak mint a fatörzs? Nem lesz nagy a kontraszt, vizesen még inkább?
Be fognak sötétedni hamar; nagyon puha fa, minden nedvességet, mocskot be fog szívni.
 
Az első élethűbb volt; lehetett volna HORDALÉK, csak azt a nevet már Nikiék foglalták!:D

A vastag ágat már Te vágtad méretre, hogy ne nyúljon túl az akvárium szélén vagy pont ekkorát sikerült vadásznod?
Te nem raksz hungarocellt a kövek alá, mint pl. @Etele?
Ez még csak a kezdet, szépen aprólékosan épül fel a scape, elölről hátra, lentről felfele. Plusz még vagy 15 liter lávakövet kell átmosnom... :)

A fa így sikerült, de főleg azért mert gondolkozom rajta, hogy folytatódik majd ágasbogasan, vagy leeresztem a víszfelszínt a vágásig.
Nem szoktam hungarocelt használni, apró 4-7 mm-es lávakő van alattuk.
 
Back
Oldal tetejére